Airby Mühendislik Elektrostatik Filtre Sektörün Dev Firması

Airby Mühendislik Elektrostatik Filtre Sektörün Dev Firması

Elektrostatik filtreler, toz duman filtresi olarak kullanılan ve ülkemizde birçok restoranın filtrasyon sorununu ortadan kaldırmış olan bir havalandırma ürünüdür.

Elektrostatik filtreler, toz duman filtresi olarak kullanılan ve ülkemizde birçok restoranın filtrasyon sorununu ortadan kaldırmış olan bir havalandırma ürünüdür. Bu sistemler, uzun yıllardır hayatımızda olmasına rağmen, son dönemlerde kendisini daha fazla kişiye duyurma şansına sahip olmuştur. Çünkü, bu filtre ürünleri ile birlikte, işletmeler hem iç mekan havalandırma sorunlarını ortadan kaldırıyor hem de açık alanlarda oluşabilecek koku ya da dumanların, bu alanlarda bulunan kişilere ve canlılara zarar vermesini engellemektedir. Kısacası, işletmelerde oluşan koku ve dumanların, gelecek nesillere bırakmamız gereken temiz bir doğa mirasına zarar vermesinin önüne geçilmiş olmaktadır.

Elektrostatik Filtreler Hakkında

Kanuni şartlara uygun bir şekilde işletme kurmak isteyen kişiler, eğer restoran ya da kafe tarzı bir alan oluşturmak istiyorsa, yasal zorunlulukların yalnızca elektrostatik filtreler ile karşılanacağını görebilirler. Çünkü, devletin kişilerden istediği, hem işletme içerisinde çalışan kişilerin hem de gelen müşterilerin rahatsız olacağı yağ veya yemek kokularının işletmeden uzaklaştırılması hem de bu pis havanın açık alanda bulunanlara zarar vermemesidir. Bugün bir restoranın önünden geçildiği zaman ağır bir şekilde gelen yemek kokusu, işletme sahipleri açısından sanki bir reklammış gibi değerlendirilse de, aslında tüketicilerine ve gelecek nesillerine vermiş oldukları bir zarardır. Bundan dolayı, işletmeler açısından uygun olan bir elektrostatik filtre alınması uygundur. Bu ürünleri araştırmak isteyen kişiler hem ürünün ismi hem de bacasız davlumbaz olarak araştırmalarını sürdürebilirler.

Elektrostatik Filtre Fiyatları

Kolay montaj edilebilmesi ve son derece verimli çalışması ile tanıyacağınız bu filtreler de, fiyatları ile sizleri şaşırtacaktır. Çünkü, ekonomik elektrostatik filtre fiyatları , endüstriyel alanda kullanılan ürünler baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında, oldukça uygun olarak değerlendirilecektir. Bunun nedenleri arasında, ürünün kullanım ömrünü kesinlikle atlamamak gerekmektedir. Elektrostatik filtrelerde bulunan temizleme kolaylığı ile, en yoğun artıkların bulunduğu havalar bile kolayca temizlenirken, bu pis hava ve kalıntıların, filtreye zarar vermesi de engellenecektir. Çünkü, kullanıcılar kendileri, çalışanları ya da doğrudan firmalar aracılığı ile ürünün tamamının ve filtrelerinin teizlenmesini sağlayabilecekler. Bu sayede, filtrenin sessiz çalışması devam ederken kullanım ömrü de her temizlik işleminden sonra uzayacaktır.

Kaynak: elektrostatikfiltre.web.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum