Medyanın Gündemi Bülent Ersoy

Medyanın Gündemi Bülent Ersoy

Bülent Ersoy, Türk medyasının gündemi! Türkiye'nin gündeminde ise çok başka konular var..

Türk medyasının gündemi Bülent Ersoy (!)

Türkiye’nin gündeminde ise çok başka sorunlar var.

Vatandaşın gündemi ise; her zaman olduğu gibi geçim derdi.

22 Temmuz seçimleri öncesinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin siyasi rakiplerini açık farkla geride bırakacağını göremeyen Türk medyası, Bülent Ersoy’un 29 günlük kocası tarafından bir kuytuda nasıl aldatıldığını görmeyi başardı.

Şaşılası bir gerçeklik değil mi?

Ulusal medyanın başarısını küçümsemeye kalkışmak elbette ki, kimsenin harcı olamaz.Ulusal olarak tanımlanan gerçekte ise; İstanbul merkezli, ulusal dağıtım yeteneğine sahip medya, 22 Temmuz seçim sonuçları açıklandıktan sonra dahi AK Parti’nin” başarısının sırrına vakıf olamayıp kendi içinde tartışma zemininde tuş olurken; Bülent Ersoy’un kocası tarafından aldatılışının belgeselini yayına sürerek prestij kazanmaya çalışıyor...

İstanbul merkezli olamkla birlikte ulusal dağıtım yapabilme yeteneğine sahip ama her geçen gün tiraj kaybeden medya, Bülent Ersoy haberleriyle satışını arttırıp okuyucu kazanabilecek mi?

Türk sanat müziğimizin ünlü sesi Zeki Müren’in İstanbul merkezli basına kazandırdığı tiraj, gelecek kuşakların içinden çıkacak araştırmacılar tarafından ortaya serildiğinde bugünün medyası çoktan tarihe karışmış olacak.

Tabi ki bu arada anlı şanlı kalemşörlerin zedelenecek olan şöhretleri de...Bülent Ersoy’un “her aile içinde olabilen” diye, ifade etmeye çalıştığı bir olayla kendisine gündem yaratabilen İstanbul merkezli, ulusal dağıtım kabiliyetine sahip necip basınımız gelecek kuşaklar tarafından kuşkusuz ki şükranla anılacak!

Türkiye'nin gündemi mi!

Onu zaten siz değerli okurlar belirliyorsunuz.

Bizlere söz düşmez...
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.