En iyi İngilizce kursu Beşiktaş

En iyi İngilizce kursu Beşiktaş

En iyi İngilizce kursu Beşiktaş

En iyi İngilizce kursu Beşiktaş

İyi düzeyde bir İngilizce dil bilgisine sahip olabilmeniz için okullarda almış olduğunuz İngilizce eğitimli ilave olarak bir kurs merkezinden eğitim almalısınız. Başarısı tescillenmiş iyi bir kurs merkezinden alacağınız İngilizce eğitim ile istediğiniz düzeylere ulaşabilirsiniz. Eğitim veya iş yaşantınızda ihtiyacınız olan İngilizce dil seviyesi için en başarılı kurs merkezlerine başvurabilirsiniz. Bunun için İstanbul'un en Merkezi konumunda yer alan Beşiktaş’ta hizmet veren en iyi kurs merkezleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

American Time Beşiktaş en iyi İngilizce kursu olarak tercih edilmektedir. Bugüne kadar sağlamış olduğu başarı oranları ve kursiyerlerin memnuniyetleri göz önüne alındığında sizlerde etkin ve başarılı bir eğitim süreci için burayı Tercih edebilirsiniz. 

American Time Beşiktaş dil kursu

American Time Beşiktaş en başarılı İngilizce kurs merkezlerinden birisi olarak biliniyor. Ihtiyacınıza yönelik olarak sunulan eğitim programları ile hedeflediğiniz düzeylere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

American Time Beşiktaş bünyesinde farklı birçok kapsamda İngilizce eğitimleri sunuluyor. işte Farklı kapsamlar da sunulan eğitim programları;

Genel İngilizce kursu

Genel İngilizce kursu en çok tercih edilen kurs programlarından birisidir. Hem eğitim hem iş hem de sosyal yaşantınızda kullanabileceğiniz düzeyde etkin bir İngilizce için genel İngilizce kursuna başvuru yapabilirsiniz.

American Time Beşiktaş kurs merkezinde başarılı bir genel İngilizce eğitimini dahil olabilirsiniz. Kurs merkezinde genel İngilizce eğitimi için profesyonel bir yaklaşım izlenmekte öğrencilerin ezberleyerek değil öğrenerek ilerlemeleri sağlanmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde alanında uzman eğitmenler tarafından farklı seviyelerde eğitimler veriliyor. Bu eğitimler için maksimum 8 kişiden oluşan sınıflar kullanılıyor.

Türk ya da yabancı eğitmenler ile birlikte birçok çeşitli eğitim materyalinin kullanıldığı Eğitim programları uygulanıyor.

TOEFL  hazırlık kursu

TOEFL yurtdışında akademik kariyer yapmak isteyen ya da uluslararası firmalar da iş fırsatı elde etmek isteyen herkes için gerekli olan bir sertifikadır.  İleri düzey İngilizce bilgisi gerektiren bu süreçte bir sınav yapılmakta ve yapılan sınavdan elde etmiş olduğunuz başarı TOEFL puanı olarak sertifikanızı işlenmektedir. American Time Beşiktaş kurs merkezinde TOEFL hazırlık sürecinizi en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. TOEFL müfredatına uyumlu eğitim programı ve deneyimli eğitmenler sayesinde kendinizi yetiştirebilirsiniz.

YDS hazırlık kursu

Yüksek lisans ve doktora sürecinde girmiş olduğunuz en önemli sınavlardan birisi YDS sınavlarıdır. ÖSYM Bünyesinde düzenlenen bu sınavlarda alanınızla ilgili gerekli puanı almanız durumunda yüksek lisans ve doktoraya başlayabilirsiniz.  Bu aşamada oldukça önemli bir gereklilik olan YDS için iyi bir hazırlanma süreciniz söz konusu olacaktır.

American Time Beşiktaş Kurs Merkezi bünyesinde verilen YDS hazırlık kursuna dahil olabilirsiniz. DS sınav müfredatına en uygun şekilde programlanan bu eğitim sayesinde bu sınavda ihtiyacınız olan puana kolaylıkla ulaşmanız hedeflenecektir. Alanında uzman eğitmenler ile YDS sınavına hazırlanabilirsiniz. 

Kurumsal dil eğitimleri

En iyi İngilizce kursu Beşiktaş denildiğinde en çok tercih edilen American Time Beşiktaş Kurs Merkezi bünyesinde kurumsal dil eğitimleri verilmektedir. Her tür kurum ve iş dünyasına özel olarak hazırlanan eğitim programları ile kurumsal dil eğitimi sunulmaktadır. İngilizce başta olmak üzere tüm dillerde kurumsal dil eğitimleri planlama bilmektedir. Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşan güçlü bir eğitim kadrosu ile kurumunuzda ihtiyaç duyulan İngilizce seviyesine Amerikan Time aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Çocuklar için İngilizce

American Time Beşiktaş bünyesinde çocuklarınız için özel İngilizce dersleri aldırabilirsiniz. Çocuk yaşlarda başlayan İngilizce eğitimleri her zaman çok daha faydalı ve başarılı olacaktır. Çocukların İngilizceyi en hızlı şekilde öğrenebilmesi için özel olarak programlanan bu eğitimler için American Time Beşiktaş şubesine uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.