Tekin: “10 Aralıkçılar CHP’yi Şişli’den Muammer Keskin ile ele geçirmeye başlayacak”

Tekin: “10 Aralıkçılar CHP’yi Şişli’den Muammer Keskin ile ele geçirmeye başlayacak”

Mehmet Tekin; CHP’de sürekli konuşulan 10 Aralıkçıların CHP’yi ele geçirme planlarının ilk ayağının Şişli’den Muammer Keskin ile birlikte başlatılacağını iddia etti.

Şişli ve Şehri İstanbul Gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Tekin; CHP içerisinde 10 Aralıkçıların CHP’yi ele geçirme planlarının olduğu konuşuluyordu. İşte, 10 Aralık Hareketi’ CHP’yi ele geçirme operasyonlarına ilk olarak Şişli’den başlandığını iddia etti.

“10 ARALIKÇILAR CHP’Yİ İLK OLARAK ŞİŞLİ’DEN BAŞLAYACAKLAR”

Tekin köşe yazısında, CHP içerisinde 10 Aralıkçıların CHP’yi ele geçirme planlarının olduğu konuşuluyordu. İşte, bende 10 Aralık Hareketi'nin CHP’yi ele geçirme operasyonlarına Şişli’den nasıl başladıklarını kaleme aldığını yazdı.

İşte Mehmet Tekin’in köşe yazısında kaleme aldığı 10 Aralıkçıların CHP’yi ele geçirme planlarının ele aldığı köşe yazısı.

“KESKİN, 10 ARALIKÇILARIN ADAYIYDI”

Bu operasyonda, 10 Aralık Hareketi’nin CHP’den Şişli Belediye Başkanı yaptıkları Muammer Keskin önderliğinde gerçekleştirilmeye başlanıyor.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in bu operasyondaki kullandığı en öneli ismi ise Gönen Orhan oluyor. Bunun en büyük ispatı da, Şişli Belediyesi’nde yaşanan onca sansasyonlara rağmen göz yumulması ve hiçbir müdahale yapılmamasıdır.

“BELEDİYEYİ, KESKİN İLE BİRLİKTE GÖNEN ORHAN YÖNETİYOR”

Muammer Keskin, Şişli Belediyesi’ni Gönen Orhan ile birlikte yönettiğini, hatta Şişli Belediyesi’ni Muammer Keskin’den ziyade Gönen Orhan’ın yönettiğini Şişli’de bilmeyen ve duymayan kalmadı. 

Şişli Belediyesi’nin hassas müdürlüklerindeki atamaları Gönen Orhan’ın yaptığını haberlerimizde tek tek dile getirmiştik. Haberlerimizde, Gönen Orhan’ın ihale aldığı başka CHP'li belediyelerde çalışan personellerin isimlerini de tek tek yazarak Şişli Belediyesi’nde işe başlatılmasını ispat olarak göstermiştik.

“GÖNEN ORHAN’IN ŞİŞLİ BELEDİYESİ ÖZEL KALEMDE ODASI VAR”

Muammer Keskin, Gönen Orhan’a özel kalemdeki makam odasının yan tarafında kendisine bir oda tahsis ettiğini ve Gönen Orhan’ı Şişli Belediyesi’nin müdür ve başkan yardımları ile yaptığı toplantılara dahil etmesinin de haberlerini yapmıştık.

Muammer Keskin, Gönen Orhan’ın CHP’li belediyelerden ihale alabilmesi için aracılık ettiğini de yine haberleştiren biz olmuştuk.

“KOT PANTOLANLA KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA GÖTÜRÜLDÜ”

Muammer Keskin, CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Şişli Belediyesi’nin konuşulduğu resmi bir toplantıya, kot pantolon giymesine rağmen Gönen Orhan’ı götürmesi yaşanan faciayı ve tüm gerçekleri de ortaya çıkartan bir başka olay ve ispat olmuştu.    

“DOĞRUDAN ALIMLARLA İHALELER VERİLDİ”

Muammer Keskin, yaşanan onca olaya ve sansasyonlara rağmen bir de Gönen Orhan’ın firmasına doğrudan teminlerle ihaleler vermesi de aralarında nasıl bir birlikteliğin ve ortak bir hedeflerinin olduğunun da adeta ispatı olmuştu.

Yaşanan tüm bu olaylar da yakın zamanda resmen ve delilleriyle birlikte tarafımdan ispatlanmış olacak!

 “ŞİŞLİ’DEKİ SANSASYONLAR GÖRMEZDEN GELİNDİ”

Bu ispatla birlikte de, 10 Aralıkçıların Muammer Keskin üzerinden Şişli Belediyesi’ni kullanarak Gönen Orhan aracılığıyla ekonomik olarak güçlenmesinin de ispatı yapılmış olunacak.

10 Aralıkçıların ekonomik olarak güçlenmesinden sonra, CHP’yi ele geçirebilmesi için CHP’nin genel merkez delegelerinin kendilerinden olması gerekiyor. Bu da ilçe kongrelerinde istedikleri isimlerin delege yapılmalarından geçiyor.

Muammer Keskin’in de tüm plan ve hesapları da bu doğrultuda. Genel merkezinde Şişli Belediyesi’nde yaşanan onca olaylara, bu nedenlerle ses çıkartmıyor. Hedeflerine ulaşabilmek için onca tepkiye ve sansanyonlara rağmen görmezden geliniyor. 

“TÜM TÜRKİYE ŞİŞLİ’Yİ KONUŞACAK”

Muammer Keskin, 10 Aralık Hareketi’nin hedeflerini gerçekleştirebilmek için alınmaması gereken kararları almaya başlıyor. Bu aldığı kararlar; hem partiye hem kendisine hem Şişli’ye hem de 10 Aralık Hareketi’ne zarar veriyor.

Her ne kadar, şimdilik olayların farkına varamasalar da, yakın zamanda ortaya çıkacak olaylarla tüm Türkiye’de gündem olmasıyla fark edilecek.

“GÖNEN ORHAN, HER DÖNEM BİR BAŞKA İLÇEDEN ÇIKIYOR”

Gönen Orhan, bir dönem Beşiktaş’ta boy göstermişti. Sonra bir bakın Gönen Orhan’ı Beyoğlu’nda göreceksiniz. Şimdi de, soluğu Şişli’de aldı. Muammer Keskin’in Şişli’den gitmesinden sonra da nerede görüneceğini zaman ve şartlar belirleyecek!

“MUAMMER KESKİN, GEÇMİŞTEDE PARİTYE ZARAR VERMİŞTİ”

Geçmişte yaşanmış ve günümüzde yaşanan olaylara bakıldığında, görmek isteyenlerin rahatlıkla görebileceği tarihi olaylar yaşanıyor. Ben, Muammer Keskin’in siyasi geçmişini ve o dönemde yaşanan olayları yazdığımda daha da iyi anlaşılacaktır.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler