Şişli Belediyesi’nde encümen ve komisyon üyeleri belirlendi

Şişli Belediyesi’nde encümen ve komisyon üyeleri belirlendi

Şişli Belediyesi’nin Temmuz Ayı meclis toplantısında, Şişli Belediyesi’nin 2021 yılın Nisan Ayı’nda kadar görev alacak encümen ve komisyon üyeleri belirlendi.

Şişli Belediyesi’nde encümene hangi meclis üyeleri girdi? Hangi meclis üyeleri de hangi komisyonlarda görev aldı?

ŞİŞLİ BELEDİYESİ ENCÜMEN ÜYELERİ

  1. Nurettin Tan
  2. Fatoş Hamzalı
  3. Engin Yardımcı

ŞİŞLİ BELEDİYESİ İMAR KOMİSYONU

  1. Birol Akgüneş
  2. Resül Emrah Şahan
  3. Hamdi Gülpınar
  4. Erol Beyaztaş
  5. Gökhan Yüksel

ŞİŞLİ BELEDİYESİ HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ

  1. Turgay Keskin
  2. Seval Özsatıcı
  3. Selina Doğan
  4. Medet Çekemci
  5. Eyüp Çakar

ŞİŞLİ BELEDİYESİ BÜTÇE KOMİSYONU

  1. Nurettin Tan
  2. Fatoş Hamzalı
  3. Umut Şenol
  4. Hasan Ercan
  5. Mehmet Öztürk

ŞİŞLİ BELEDİYESİ TARİFE TİCARET VE EKONOMİ KOMİSYONU

  1. Hamdi Gülpınar
  2. Hakan Aka
  3. Nurettin Tan
  4. Hasan Ercan
  5. Gökhan Yüksel

ŞİŞLİ BELEDİYESİ KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

  1. Tuncay İşcan
  2. Hacer Foggo
  3. Medet Çekemci
  4. Resül Emrah Şahan
  5. Sinan Meriç

ŞİŞLİ BELEDİYESİ HARİTA VE TRAFİK ARAŞTIRMA KOMİSYONU

  1. İlhan Ümit Güven
  2. Tuncay İşcan
  3. Hakan Aka
  4. Semra Cemre Özyalçın
  5. Hatice Kep

ŞİŞLİ BELEDİYESİ AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

  1. Selina Doğan
  2. Zehra Cemre Özyalçın
  3. Hacer Foggo
  4. Umut Şenol
  5. Gökhan Yüksel

ŞİŞLİ BELEDİYESİ DOĞA HAKLARI VE EKOLOJİ KOMİSYONU

  1. Beyhan Demir
  2. Güler Dağıdır
  3. Engin Yardımcı
  4. Oya Akdeniz
  5. Sinan Meriç

ŞİŞLİ BELEDİYESİ SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET KOMİSYONU

  1. Doğan Kılıç
  2. Güler Dağıdır
  3. Hacer Foggo
  4. Medet Çekemci
  5. Mustafa Arpacı

ŞİŞLİ BELEDİYESİ TOPLUMSAL EŞİTLİK KOMİSYONU

  1. Güler Dağıdır
  2. Beyhan Demir
  3. Selina Doğan
  4. Seval Özsatıcı
  5. Hatice Kep

ŞİŞLİ BELEDİYESİ EĞİTİM KOMİSYONU

  1. Beyhan Demir
  2. Güler Dağıdır
  3. Medet Çekemci
  4. Levent Üzümcü
  5. Mustafa Arpacı

ŞİŞLİ BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

  1. Levent Üzümcü
  2. Oya Akdeniz
  3. Selina Doğan
  4. Zehra Cemre Özyalçın
  5. Mehmet Öztürk

ŞİŞLİ BELEDİYESİ SPOR KOMİSYONU

  1. Tuncay İşcan
  2. İlhan Ümit Güven
  3. Erol Beyaztaş
  4. Oya Akdeniz
  5. Sinan Meriç

ŞİŞLİ BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

  1. Oya Akdeniz
  2. Zehra Cemre Özyalçın
  3. Engin Yardımcı
  4. İlhan Ümit Güven
  5. Mustafa Arpacı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.