HAFTANIN KONSERLERİ...

HAFTANIN KONSERLERİ...

Bu yazıyı okumadan hafta sonu progrmı yapmayın...


Teoman - Bülent Ortaçgil
tarih : 03 Ağustos Cuma, 21:15
mekan : Turkcell Kuruçeşme Arena
bilet fiyatları
1.Kategori: 45 YTL
2.Kategori: 33,50 YTL
ön bilgi
- 6 yaşından küçükler içeriye alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir.
- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası alınmayacaktır.
- Garanti Bonus sahipleri için bilet bedeli üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

Dentur sefer saatleri:
* Kadıköy - Kuruçeşme Arena: 4 YTL (İDO Beşiktaş İskelesi yanı) 19:00
* Üsküdar - Kuruçeşme Arena: 3 YTL (Dentur Avrasya Terminali) 19:30
* Kabataş - Kuruçeşme Arena: 2 YTL (Dentur Avrasya Terminali) 19:15
* Beşiktaş - Kuruçeşme Arena: 2 YTL (Dentur Avrasya Terminali) 19:30


Morgan Geist
tarih : 03 Ağustos Cuma, 22:00
mekan : Balans Tonique
bilet fiyatları
20 YTL
ön bilgi
- 18 yaş sınırı vardır.
- Belirtilen saatler kapı açılış saatleridir.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
etkinlik hakkında bilgi
MORGAN GEIST (Environ Rec, NYC)
High Vision (FG 93.7)

Tonique ağustos ayına tempo yükselterek başlıyor! Dans müziğinin kült isimleri arasında bulunan Amerikalı DJ/prodüktör Morgen Geist, 3 Ağustos Cuma gecesi sahnede. Darshan Jesrani ile birlikte Metro Area’yı oluşturan Environ Records’un sahibi Morgen Geist, Avrupa’da sergilediği nadir DJ performanslarından birinde müzikseverlerle buluşacak.

New Jersey’de doğup büyüyen Geist, önceleri İngiltere'nin Detroit sound’undan etkilenmişti ama daha sonraları techno’yu asıl kökenleri olan Motor City'e geri taşıdı. Müzik dinlemeye 80’li yılların başlarında Devo, Severed Heads ve New Order gibi synth pop ilahları ile hip-hop, jazz ve 60’lı yılların Hint film soundtrack’leri ile başladı.

Oberlin College’da eğitimine devam ederken Dan Curtin’in Metamorphic plak şirketinden ilk albümünü çıkarttı. Bundan kısa süre sonra Environ plak şirketini kurarak disco, techno, soul ve bunların arasındaki tüm türlere olan duygusal bağını gösterecek şekilde güçlü çalışmalar yaptı.

Oldukça saygı gören bir remixer ve prodüktör olan Geist; Hugh Masekela, Telex, Erlend Oye ve The Rapture gibi çeşitli sanatçılarla birlikte çalıştı.

Chicago house, disco, elektro ve soul türlerinde gezinen setleriyle pisti alevlendirecek olan Morgan Geist’ten önce house setiyle FG 93.7’den High Vision kabinde olacak.


Oi Va Voi
tarih : 03 Ağustos Cuma, 23:45
mekan : Babylon Alaçatı
bilet fiyatları
33,50 YTL
ön bilgi
- 18 yaş sınırı vardır.
etkinlik hakkında bilgi
Miller Way
OI VA VOI

İstanbul'da 2 gece kapalı gişe konserleriyle yeri göğü inleten Oi Va Voi bu kez Alaçatı'da. Londralı altı genç müzisyenin kimlik arayışlarının dahiyane sonucu olarak ortaya çıkan Oi Va Voi Digital Folklore ve Laughter Through Tears albümleri ile çingenelerin dünyasına bambaşka bir kapıdan giriyor. Grubun son albümü Nisan ayında dünyanın en önemli plak şirketlerinden V2 etiketiyle yayınlandı. Daha hiçbir albümleri yayınlanmadan, BBC Radio 3 World Music Boundry Crossing ve Listener kategorilerinde ödül alan Oi Va Voi, Yiddish konuşma dilinde “Aman Tanrım” anlamına geliyor. Ebeveynleri Yahudi göçmeni olan Oi Va Voi, kökenlerine bağlı kalarak bildiklerini, hissettiklerini, modern dünyanın diliyle, yaşadıkları anın argosuyla, şimdiki zamanı yakalayıp, geçmiş zamana yüz çevirmeden müziklerine taşıyorlar. Laughter Through Tears'ın açılış parçası "Refugee", kısa sürede tüm Avrupa'da büyük bir hit haline geldi. Bir Ermeni halk ezgisi üzerine kurulu olan şarkının dışında "Yesterday Mistakes" ve Akdeniz çeşnili "Ladino Song" dışında "Hora" ve Balkan ritimleriyle insanın kanını kaynatan "Gypsy" gibi şarkılar grubu adeta efsaneleştirdi. Oi Va Voi geleneksel Batı Avrupa çingene ve Klezmer müziğini, modern dans ritimleriyle hoş bir potada eriten başarılı bir topluluk.

Leo Bryant – bas
Josh Breslaw – davul
Lemez Lovaz - nefesliler & keyboard
Stephen Levi - nefesliler & vokal
Nik Ammar - gitar & vokal
Alice McLaughlin – vokal
Haylie Ecker – keman


Candan Erçetin
tarih : 03 Ağustos Cuma, 21:00 - 04 Ağustos Cumartesi, 21:00
mekan : Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
bilet fiyatları
1.Kategori: 100 YTL
2.Kategori: 80 YTL
3.Kategori: 60 YTL
4.Kategori: 50 YTL
5.Kategori: 40 YTL
ön bilgi
- 8 yaşından küçükler içeriye alınmamaktadır. 8 yaş ve üstü bilete tabidir.
etkinlik hakkında bilgi
18. MOST AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR!

Most Production'ın geleneksel hale getirdiği Açıkhava konserleri 27 Temmuz'da başlıyor. Her sene olduğu gibi bu senede konser serisinde birbirinden güçlü sesler ve özel projeler Açıkhava'da müzik severlerle buluşacak.


Binboa Beachfest 2007
tarih : 04 Ağustos Cumartesi, 13:00
mekan : Club Varuna Beach
bilet fiyatları
25 YTL
etkinlik hakkında bilgi
BeachFest ilk olarak Heineken ana sponsorluğunda 2005 yılında 6 Ağustos’ta Kerpe'de Club Varuna Beach Hotel'de gerçekleşen bölgenin ilk ve tek büyük organizasyonudur.

2005 yılında Beyza, Procombo ve Hakan Ünsal ile 1.600 katılımcıya ulaşan BeachFest 2005; organizasyonun tam gün sürmesi, gün boyu plaj etkinlikleri ve gece de muhteşem atmosferiyle katılımcılarına unutamayacakları bir gece yaşatmıştır. BeachFest 2005 resimleri için lütfen tıklayın

2006 yılında Binboa ana sponsorluğunda dünyaca ünlü DJ Johan Gielen, Procombo ve Aktürk Aksoy'un performans gösterdiği BeachFest 2006 toplam 2.000 kişinin katılımı ile geleneksel bir hale gelen BeachFest serisinin her sene kendini daha da gelişmesinde ve güzelleşmesine büyük rol oynadı. BeachFest 2006 resimleri için lütfen tıklayın

Her sene Ağustos ayının ilk Cumartesi günü Club Varuna Beach Hotel - Kerpe'de gerçekleşen BeachFest organizasyonu bu sene Binboa ana sponsorluğunda tam gün süren Beach Volley, Sumo Güreşleri ve diğer sürpriz aktivitelerinin yanı sıra gece de 3.000 kişinin katılımının beklendiği muhteşem bir gece ile yine unutulmaz geceler arasına girmeyi hedeflemektedir. Fransız DJ David Vendetta ve Fransız Grup Pakito'nun yanı sıra Aktürk Aksoy'un da performans göstereceği festivale İstanbul, Adapazarı ve İzmit'ten servislerimiz bulunmaktadır.


Nazan Öncel 2007 Yaz Konserleri
tarih : 04 Ağustos Cumartesi, 20:00
mekan : Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
bilet fiyatları
1.Kategori: 55 YTL
2.Kategori: 45 YTL
3.Kategori: 33 YTL
4.Kategori: 22,50 YTL
ön bilgi
- Kapı açılış: 20:00 Konser: 21:00
etkinlik hakkında bilgi
NAZAN ÖNCEL 2007 YAZ KONSERLERİ

Müzik dolu dakikalar başlıyor!
Pop Rock müziğinin geleneksel temsilcisi söz yazarı ve besteci Nazan Öncel kalbe dokunan hikâyelerini anlattığı şarkıları ve son albümü "7'n Bitirdin"le bu yaz da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Sanat yaşamında ürettiği eserlerle her zaman gençlere destek olan ve el ele olmaktan mutluluk duyan Nazan Öncel, 2007 yaz konserlerinde genç şarkıcı Atiye Denizi kanatları altına alıyor. 17 yaşındaki Atiye Deniz "Don't Think" adlı şarkısı ile dikkat çekmişti.

Türkiye'nin dört bir yanındaki sevenleriyle hasret gidereceği konserlerinde Nazan Öncel dinleyicileriyle buluşurken ön grup olarak da Atiye Deniz dansları ve dansçılarıyla birlikte sahne alacaktır. Nazan Öncel, bir şarkı tutmanın tam zamanı diyenler için dünden bugüne şarkılarını dert ortakları için söylüyor.


Sezen Aksu
tarih : 04 Ağustos Cumartesi, 21:00
mekan : Bodrum Antik Tiyatro
bilet fiyatları
1.Kategori: 106 YTL
2.Kategori: 86 YTL
3.Kategori: 76 YTL
4.Kategori: 66 YTL
ön bilgi
- 6 yaşından küçükler içeriye alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir.
- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası alınmayacaktır.
etkinlik hakkında bilgi
SEZEN AKSU / 4 Ağustos Cumartesi

Yıldızlı Turkcell Geceleri'nin ilk gecesinde Sezen Aksu, Antik Tiyatro'nun sıcak atmosferinde dinleyicisiyle biraraya gelecek. Açılış konserinin ardından Sezen Aksu yeniden 4 Ağustos günü Bodrumluların ve Bodrumdaki tatilcilerin karşısında olacak. Ağustosun sıcak gecesinde, şarkılarıyla bir meltem estirecek.


Nilüfer
tarih : 05 Ağustos Pazar, 21:00
mekan : Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
bilet fiyatları
1.Kategori: 100 YTL
2.Kategori: 80 YTL
3.Kategori: 60 YTL
4.Kategori: 50 YTL
5.Kategori: 40 YTL
ön bilgi
- 8 yaşından küçükler içeriye alınmamaktadır. 8 yaş ve üstü bilete tabidir.
etkinlik hakkında bilgi
18. MOST AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR!

Most Production'ın geleneksel hale getirdiği Açıkhava konserleri 27 Temmuz'da başlıyor. Her sene olduğu gibi bu senede konser serisinde birbirinden güçlü sesler ve özel projeler Açıkhava'da müzik severlerle buluşacak.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.