• BIST 95.394
  • Altın 277,638
  • Dolar 5,7622
  • Euro 6,3865
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 18 °C

      Şişli Belediye meclisinde; encümen ve komisyon seçimleri yapıldı

      Şişli Belediye meclisinde; encümen ve komisyon seçimleri yapıldı
      Şişli Belediyesi’nin ilk meclis toplantısında meclis 1’nci başkan vekili, encümen ve komisyonlar seçimleri yapıldı. İşte seçilen meclis üyeleri:

      ÇETİN KEÇELİ MECLİS BAŞKAN VEKİLİ OLDU

      Şişli Belediyesi’nin yeni 1’nci başkan vekili Çetin Keçeli, 2’nci başkan vekili de Güler Dağırdır oldu.

      Meclis 1’nci katip üyeliğine, Hakan Aka, 2’nci katip üyeliğine de Zehra Cemre Özyalçın seçildi. 1’nci yedek katip üyeliğine Seval Özsatıcı, 2’nci yedek katip üyesi ise Oya Akdeniz oldu.

      ENCÜMEN ÜYELERİ

      Şişli Belediyesi encümen üyeliklerine de; Nurettin Tan, Fatoş Hamzalı ve Engin Yardımcı seçildi.

      MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

      Marmara Belediyeler Birliği’ne de Seyfi Erbaş, yedek üyeliği de Seval Özsatıcı seçildi.

      İMAR KOMİSYON ÜYELERİ

      CHP'den; Birol Akgüneş, Emrah Şahan, Erol Beyaztaş ve Beyhan Demir, Ak Parti'den Gökhan Yüksel seçildi.

      KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

      CHP'den; Hacer Foggo, Umut Şenol, Emrah Şahan ve Medet Çekemci, Ak Parti'den; Sinan Şamil Meriç seçildi.

      TARİFE TİCARET VE EKONOMİ KOMİSYONU

      CHP'den; Hakan Aka, Turgay Keskin, Nurettin Tan ve Hamdi Gürpınar, Ak Parti'den Mehmet Öztürk seçildi.

      HARİTA VE TRAFİK ARAŞTIRMA KOMİSYONU

      CHP'den; Tuncay İşcen, Hakan Aka, Turgay Kesin ve Ümit Güven, Ak Parti'den Hatice Kep seçildi.

      AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

      CHP'den; Selina Doğan, Umut Şenol, Hacer Foggo ve Zehra Cemre Özyalçın, Ak Parti'den Gökhan Yüksel seçildi.

      HUKUK KOMİSYON ÜYELERİ

      CHP'den; Turgay Keskin, Seval Özsatıcı, Selina Doğan ve Vahap Emin Şişek, Ak Parti'den Eyüp Çakar seçildi.

      BÜTÇE KOMİSYON ÜYELERİ

      CHP'den; Fatoş Hamzalı, Umut Şenol, Hasan Ercan ve Nuretti Tan, Ak Parti'den Eyüp Çakar seçildi.

      DOĞA HAKLARI VE EKOLOJİ KOMİSYONU

      CHP'den; Beyhan Demir, Engin Yardımcı, Güler Dağıdır ve Oya Akdeniz, Ak Parti'den Mustafa Arpacı seçildi

      SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET KOMİSYONU

      CHP'den; Doğan Kılıç, Güler Dağırdır, Hacer Foggo ve Medet Çekemci, MHP'den Mürsel Katar seçildi.

      TOPLUMSAL EŞİTLİK KOMİSYONU

      CHP'den; Selina Doğan, Beyhan Demir, Güler Dağıdır ve Vahap Emin Şimşek, Ak Parti'den Hatice Kep seçildi.

      EĞİTİM KOMİSYON ÜYELERİ

      CHP'den; Medet Çekemci, Güler Dağıdır, Hamdi Gürpınar ve Levent Üzümcü, Ak Parti'den;Mustafa Arpacı seçildi

      KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

      CHP'den; Levent Üzümcü, Oya Akdeniz, Zehra Cemre Özyalçın ve Selina Doğan, Ak Parti'den Mehmet Öztürk seçildi

      SPOR KOMİSYON ÜYELERİ

      CHP'den; Tuncay İşcen, Vahap Emin Şimşek, Ümit Güven ve Erol Beyaztaş, Ak Parti'den Sinan Şamil Meriç seçildi.

      BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

      CHP'den; Engin Yardımcı, Cemre Özyalçın, Oya Akdeniz ve Ümit Güven, MHP'den Mürsel Katar seçildi

      • Yorumlar 2
        UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
        Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
        Diğer Haberler
        Tüm Hakları Saklıdır © 1998 Şişli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
        Tel : 0 212 213 32 05 | Haber Scripti: CM Bilişim