• BIST 98.435
  • Altın 258,857
  • Dolar 5,7070
  • Euro 6,4005
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 27 °C

      İBB’de Şişli'yi, kimler hangi komisyonlarda temsil etti?

      İBB’de Şişli'yi, kimler hangi komisyonlarda temsil etti?
      İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis komisyonlarında Şişli’yi kimlerin, hangi komisyonlarda temsil edeceği belirlendi.

      KİMLER HANGİ KOMİSYONLARDA YER ALDI?

      İşte Şişli’yi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Komisyonlarında temsil edecek isimler ve komisyonları:

      İMAR KOMİSYONUNA, EMRAH ŞAHAN

      İBB İmar Komisyonu’nda; Ekrem İmamoğlu’nun ekibinden, Şişli Belediyesi meclis listesinin 1’nci sırasında yer alan, Şişli Belediyesi İmar ve Kentsel Yenileme Komisyonlarında yer alan Emrah Şahan temsil edecek.

      KÜLTÜR SANATA, SEYFİ ERBAŞ

      Kültür ve Sanat Komisyonu’nda; Hayri İnönü’nün eski danışmanı, Muammer Keskin’in yeni gözdesi ve 2 numarası, Şişli Belediyesi’ni Marmara Belediyeler Birliği’nde temsil edecek olan Seyfi Erbaş temsil edecek.  

      DIŞ İLİŞKİLERE, UMUT ŞENOL

      Avrupa Biriliği ve Dış İlişkiler Komisyonunda; CHP’den Beşiktaş’a belediye başkan adat adayı olup, Şişli’den 3’ncü sıradan meclis üyesi ve Şişli Belediye Başkan Yardımcılığına en yakın isim olan Umut Şenol ve Ak Parti eski Şişli İlçe Başkanı Av. Eyüp Çakar temsil edecek.

      TEMEL HAKLARA, ÇETİN KEÇELİ

      Temel Haklar Komisyonu’nda; Şişli Belediyesi Meclis 1’nci Başkanvekili ve Şişli Belediyesi 4’ncü sıradan meclis üyesi olarak sonradan listeye dahil edilen Çetin Keçeli temsil edecek.

      KADIN VE AİLEYE, FATOŞ HAMZALI

      Kadın ve Aile Komisyonu’nda; Muammer Keskin’in meclis listesinden 4’ncü sırada yer alan, aynı zamanda da Şişli Belediyesi Encümen Üyesi ve Bütçe Komisyonu’nda olan Fatoş Hamzalı temsil edecek.

      İŞTE İBB’NİN TÜM KOMİSYON ÜYELERİ

      İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Yüksel Akyol, Osman Demir, Eyüp Dursun, Zeynel Abidin Okul, Mustafa Nuri Kalyoncu

      CHP’den; Hatice Ülkü Özer, Emrah Şahan, Süleyman Uluocak  

      PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Mehmet Selim Bilmen, Haşim İskender, Arzu Öğüt Şimşek, Serkan Haser, Tarık Kanber

      CHP’den; Abdul Fettah Dindar, Ediz Zeyrek, Hayrettin Özbakır

      SAĞLIK KOMİSYONU

      Ak Parti’den; İsmail Sezer, Mustafa Zengin, Elif Bulut Gezen, Yunus Köse, Kemal Aygenli

      CHP’den; Gülay Demirel, Mustafa Oltulu ve Belgin Tezel

      ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Abdullah Özdemir, Hamdi Demirkan, Nizamettin Altıntaş, Amina Cansu Kaba, Mustafa Koral

      CHP’den; Suat Sarı, Ali Haydar Kahraman, Gökhan Birol Yıldız

      EĞİTİM KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Fatma Balcı, Meryen İnat, Uğur Korkmaz, Öznür Canayakın, Şahmettin Yüksel

      CHP’den; Ferhunde Şirin, Belgin Poyraz, Alaattin Aktay

      HUKUK KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Muhammet Kaynar, Ömer Faruk Akbulut, Murat Şahin, Solmaz Murat Çinkir, Mustafa Naim Yağcı

      CHP’den; Özgür Öz, Mithat Çelik, Ülkü Sakalar

      TARİFE KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Seçkin Turan, Halit Cebeci, Fatih Kayacı, Meryem Karaköse, Muhammet İbrahim İnan,

      CHP’den; Seyit Ali Aydoğmuş, Ali Haydar İşkar, Düzgün Kaya

      HARİTA KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Mehmet Yiğit, Kübra Nur Uslu, Leyla Gülden Kıldan, Güven Yiğit, Haluk Sadıkoğlu

      CHP’den; Murat Cirav, Hasan Gökpınar, Ali  Delen

      AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Nurdan Ertuğrul, Mehmet Er, Şenol Alan, Engin Aydoğan, Eyüp Çakar,

      CHP’den; Coşkun Tanış, Umut Şenol, Fidan Aslan Eroğlu,

      TURİZM KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Ramis Polat, Halim Yıldırım, Necati Kahraman, Sezin Batugün, Cemil Keskin,

      CHP’den; Kadri Sancaktar, Kazım Akşahin, Ahmet Şahin,

      DEPREM VE DOĞAL AFET KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Servet Kılıç, Faruk Özdemir, Umut Durak, Adem İnce, Ercan Kader,

      CHP’den; Şaban Cebir, Merve Özyurtlu, Önder Turmuş,

      ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Cemal Merdan, Seda Sönmez, Hatice Yılmaz, Yağmur Aytekin, Ahmet Uzun,

      CHP’den; Yılmaz Demirel, Ünsal Aykutoğlu, Tufan Babar,

      KADIN, AİLE VE ÇOCUK KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Makbule Hacıkasımoğlu Ünal, Ayşe Baydar, İlknur Kovaç Bayraktar, Süheyla Topçu, Nurcan Öztürkmen,

      CHP’den; Emel Tığlı, Fatoş Hamzalı, Nazife Figen Karahan,

      KENT EKONOMİSİ VE MESLEK ODALARI KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Serkan Duran, Hamdullah Arvaz, Erkan Alemdar, Murat Şahin, Hasan Şahin

      CHP’den; İnan Güney, Nuri Aslan, Tuğrul Arık,  

      HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Şenol Cengiz, Sedat Demirtaş, İlyas Duras, Yeşim Aytulum Turgut, Ertan İskender,

      CHP’den; Melih Yıldız, Ali Kıdık, Bora Kılıç,

      ALT YAPI EMLAK VE MESKEN KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Saim Kadıoğlu, Göksel Erdem, Ahmet Hamdi Gürbüz, Harun Emirhan Ekşi, Ömer Kır

      CHP’den; Süleyman Solmaz, Nuray Kılıç, Tarık Erdoğan,

      TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Kadir Çakır, Muharrem Balık, Fatih Aydoğan, Mehmet Can Erdündar, Murat Türkyılmaz,

      CHP’den, Orhan Çakır, Çetin Keçeli, Mehmet Dündar Tıraş,

      TARIM, ORMAN, HAYVANCILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Sami Barlas, Ersin Çetin, Gökhan Özten, Okan Gülkoku, Furkan Topaloğlu,

      CHP’den; Mustafa Oktay Aksu, Ayhan Tutun, Bora Balcıoğlu,

      ÇEVRE VE ENERJİ KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Özlem Erol, Sadullah Kabahasanoğlu, Kadem Ekşi, Serkan Serdar Duran, Hasan Bacıoğlu,

      CHP’den; Cavit Galiç, Oğuz Sarul, Doğan Tekeli,

      GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Burhan Şentürk, Duygu Koç Şimdi, Ömer Faruk Ay, Hasan Gökçe, Oktay Koçbıyık,

      CHP’den; Fatih Keleş, Görkem Kurşun, Cengiz Emektar,

      KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Ahmet Rasim Yücel, Şeyma Çeviker Akdağa, Erdem Kertişçi, Büşra Uncu Özten, Ali Rıza Teke,

      CHP’den; Mahmut Nevzat Gül, Seyfi Erbaş, Erkan Dinçel,

      SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Sıddık Özgenç, Yasemin Batur, Gaye Zayıf, Kaya Kocaman, Veli Gündoğdu,

      CHP’den; Yusuf Koçan, Sinan Gümüş, Gencey Önay,

      KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

      Ak Parti’den; Oktay Birinci, Abdul Nasar Şimşek, Adnan Zeki Bostancı, Can Alper Şen, Murat Kant,

      CHP’den; Nizamettin Günel, Erkan Erdoğan, Sebahattin Öztürk

      İSTANBUL BOĞAZI BELEDİYELER BİRLİĞİ

      Ak Parti’den; Manolya Demirören Tekin, Abdullah Ayaz,

      MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

      Ak Parti’den; Mustafa Erdoğdu, Ömer Çetinkaya,

      TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

      AK Parti’den; Zekai Sönmez, Ahmet Yılmaz, Gülten Terzi,

      TÜRKİYE SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

      Ak Parti’den; İsmail Karabiber, Ahmet Tüfekçi, Osman Kara

      TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

      AK Parti’den; Can Gökhan Balakoğlu, Adem Sefer, Fatih Sırmacı   

      • Yorumlar 0
        UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
        Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
        Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
      Diğer Haberler
      Tüm Hakları Saklıdır © 1998 Şişli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Tel : 0 212 213 32 05 | Haber Scripti: CM Bilişim