• BIST 84.208
  • Altın 147,005
  • Dolar 3,7769
  • Euro 4,0596
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -2 °C

Anavatan Partisi vekil adayları

Anavatan Partisi vekil adayları
Anavatan Partisi Milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na verdi. Erkan Mumcu meleketi Isparta'dan aday oldu. Anavatan'ın aday tercih sıralaması şöyle oldu:

ADANA

NAMIK AKAY
İLKER GEZERŞEN
HÜSEYİN GÜLER
ADNAN GÜLERYÜZ
HATİCE NAZLI YAKICI
NURİYE KIVANÇ SATAR
ÖZDEN GÜLMEN
ZUHAL ANDER
MUHAMMET SEDAT KOLCUOĞLU
MEHMET SERT
BASRİ AYDIN
BİRSEN GÖVDELİ
SONGÜL NAVRUZ
HATİCE SEHER TÜRKMENOĞLU

ADIYAMAN
MAHMUT BOZKURT

AFYON

LİSTE AÇIKLANMADI

AĞRI
KASIM BULAN
SABRİ ERİN
SÜHEYLA KANDEMİR
ARİF OKAN ÖZBEK
ENGİN GÜLVEREN

NEZİHE TATAR


AMASYA
MUHARREM KOL
FAHRETTİN POLAT
MEHMET CEBE

ANKARA 1. BÖLE

LİSTE AÇIKLANMADI

ANKARA 2. BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

ANTALYA
İSA AKDEMİR
ALİ RIZA ÖNER
MEHMET ÖZGEN
AHMET CAN
HASAN EROĞLU
ŞERİFE ALTINKAN
TİMUR MURAT İNANÇ
CUMALİ AYGÜNEŞ
FEVZİ ÇELİK
ALİ ÖZEN
GÜLSÜM EMEL YETKİN
ŞULE ÇELİK
HÜKMET ŞEKER

ARTVİN
KUTLAY TOPÇUOĞLU
TANJU ÇALIŞKAN

AYDIN
ÖNDER NALINCI
SAADET YAVUZ
MEHMET ONURSAL
HALDUN TÜRKŞEN
AYŞEN OLGUN
MEVLÜT KORKMAZCAN
FERİDE KAYHAN
MELİKE ELİTAŞ ERTUĞRUL

BALIKESİR
CENK TUNÇSİPER
İSMAİL KABA
MEHMET MÜJDAT SOYLU
VERDA BAYRAKTAR
MUALLA KARAGÖZ
FUNDA EKMEKÇİOĞLU
ALİ SAMİ AKKAŞ
NÜKET ASLAN

BİLECİK
VEYSEL KOÇAK

BİNGÖL

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

BİTLİS

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

BOLU
EMİNE DAVARCIOĞLU
BAYRAM AKDERE

BURDUR

LİSTE AÇIKLANMADI

BURSA

LİSTE AÇIKLANMADI

ÇANAKKALE
İBRAHİM AYDIN
BÜLENT İMREN
NAİL BABACAN
YASEMİN ÖZBEK

ÇANKIRI

LİSTE AÇIKLANMADI

ÇORUM
FİGEN HURİGÜL CIRIL

DENİZLİ
MUSTAFA GÜRBÜZ
CENGİZ HÜSÜNBEYİ
FATMA ÖZGÜL BULGUR
HATİCE BİLGE YÜCETÜRK
ONUR AKIN
İBRAHİM ÇELEBİOĞLU
GÜNAY BEYTER

DİYARBAKIR
MUHSİN KOÇYİĞİT
SEDAT BAYHAN
ŞEMSETTİN HİLLEZ
MUSTAFA COŞKUN
ADİL KOYUN
FESİH YILDIZ
NEVZAT BİNGÖL
BURHAN ALTAY
BİLSEN CİNGİZ
KERİMAN GÖZALAN

EDİRNE
MEHMET SERİN
HANİFE GÜL ERCAN
MÜNİR AYDIN
GÜNER SIRTOVA

ELAZIĞ
MURAT TOKGÖZ
ASIM SEYREK
HAMİ ÇETİNTAŞ
HAKİME GÜLLÜ
RECEP ÜNAL

SEVDA BAYRAM
UFUK BOZER

ERZURUM

A.VAHİT BİNGÖL
Y.HANDAN BAKBAK ÖZDEMİR
SELAHATTİN ÇAKMAK
TEMEL AKTAŞ
BAHATTİN KARASU
TURAN TANAS

ESKİŞEHİR
NİHAL DOĞRUÖZ
NİYAZİ ÇETİN
MEHMET BAHÇECİK
PEMBEGÜL ÖZAYDEMİR DEMİR
TANER SAYILIR
HANİFE YILDIRIM

GAZİANTEP
MESUT UZUN
REŞAT ÖZBERK
MEHMET SALİH BAYTEKİN
İMAM DEMİR
ALİ DELİPALTA
AHMET YAVUZ
HASAN ŞAHİN KARACAOĞLU
NERGİZ HAYDARGİL
MEHMET ALPASLAN
AHMET KARADUMAN

GİRESUN
MUAMMER USTA
SALİM BODUR
HASAN AYDIN
AYŞE OVALIOĞLU
ERDOĞAN TÜRKOĞLU

GÜMÜŞHANE
HATUN ŞARLIOĞLU
ÖZLEM BOSTAN

HAKKARİ
SABRİYE NESRİN MUNGA
KAZIM DEDE BOZDOĞAN
HASAN HÜSEYİN YÜCE

HATAY
ZÜHEYİR AMBER
AHMET AKKÜLAH
ESHABİL KENDİR
YUSUF SEVİNDİK
CANAN GENÇER
HASAN ALKAN
CEMİLE NURDAN KAYA
YUSUF ZİYA HELVACI
DOLYANNA SUCCİ KARA
GÜLAY ÖZSOY

ISPARTA
ERKAN MUMCU

MERSİN
EMİN ÖZ
ERTUĞRUL BODUR
MEHMET BOLAT
YEMLİHA GÜNAYDIN
MURAT ÖZPAKSOY
SEVİM CANAN KARAKAYA
MEHMET AKKOCA
MURAT ADALI
EMİN GÜLEÇ
MUSA KÖKSOY
AYHAN BEÇET
MERYEM BERNA BALİBAŞA

İSTANBUL 1. BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

İSTANBUL 2.BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

İSTANBUL 3. BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

İZMİR 1. BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

İZMİR 2. BÖLGE

LİSTE AÇIKLANMADI

KARS

YURDA VARGÜN

RABİYE ÖZDEMİR

YURDA VARGÜN

 

KASTAMONU

HAYATİ HAMZAOĞLU

ŞERAFETTİN KAPLAN

MÜŞERREF KEBELİOĞLU

İBRAHİM ÇINAR

 

KAYSERİ

LİSTE AÇIKLANMADI

 

KIRKLARELİ

LİSTE AÇIKLANMADI

 

KIRŞEHİR

HAYATİ HAMZAOĞLU

ŞERAFETTİN KAPLAN

MÜŞERREF KEBELİOĞLU

İBRAHİM ÇINAR

 

KOCAELİ

LİSTE AÇIKLANMADI

 

KONYA

LİSTE AÇIKLANMADI

 

KÜTAHYA

ABDURRAHMAN ALİKADIOĞLU

ABDULLAH AHMET YÖRÜK

MUSTAFA UĞUR ENER

TÜRKAN ÜSTÜNEL

EMİNE İLERİ

NİGAR SENA EROĞLU

 

MALATYA

FARUK YEŞİLYURT

AYŞE ECE BUDAN

FUAT KAPUSUZ

E.EDA BALKAŞ ERDOĞAN

GÜLAY MUMCU

HALİSE ÇİNE

EMİNE ÜNAL

 

MANİSA

LİSTE AÇIKLANMADI

 

KAHRAMANMANAŞ

BAHTİYAR MURAT ARAS

SEDA KANAT

AKIN YAĞCI

DOĞAN BOZKURT

SİNAN ÖZDEMİR

MEMİK KİBARKAYA

MUSTAFA NAZAN ÖNCÜL

ALİ BALCI

 

MARDİN

MUHARREM DOĞAN

HADİ KILINÇ

REYHAN AYDAN DEMİRKESEN

OĞUZHAN SÖNMEZ KAYA

AYŞEGÜL DAĞKIRAN NECİMOĞLU

MEHMET EMİN UĞURLU

 

MUĞLA

HASAN YÜZBAŞIOĞLU

ERDEM UYANIK

MEHMET TETİK

YEŞİM AVCI

SELMA ZOR

BERRİN YILMAZ

 

MUŞ

ALİ RIZA EMRE

MÜDDEİ MATPAN

KEMAL İNDİÇ

CEMİLE FINDIK

 

NEVŞEHİR

MUSTAFA DENİZ

 

NİĞDE

LİSTE AÇIKLANMADI

 

ORDU

ATİLLA KALPAKLI

MUAMMER COŞKUN

İSMAİL TORUNOĞLU

MUSTAFA TANER SARUHAN

ELİF OKUMUŞ GÜNGÖR

ALİ MERTAN

GÜLŞEN TAPANOĞLU

 

RİZE

LİSTE AÇIKLANMADI

İLİ : SAKARYA
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 6

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

İLİ : SAMSUN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 9


NECMİ AKKOYUNLU ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
ERKAN AVCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
NAMIK ANARAT ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
KEMAL ŞENOCAK ÜNİVERSİTE AVUKAT
A.BELGİN ÇUHACI ÜNİVERSİTE KİMYA MÜHENDİSİ
ERGİN KAHVECİ ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
NALAN ERGÜNER ÜNİVERSİTE HARİTA MÜHENDİSİ
AYDIN DEMİREL ÜNİVERSİTE EMEKLİ
ŞULE SEKRETER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN



İLİ : SİİRT
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3


FAYSAL GEYİK
BARIŞ TARHAN
DURSUN AHMET YILDIRIM


İLİ : SİNOP
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK


İLİ : SİVAS
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 6


LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK



İLİ : TEKİRDAĞ
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 5


ADNAN ARGAN ÜNİVERSİTE MADENCİ
MUSTAFA ÖGE
ADEM DALGIÇ
HİKMET SEVEN
SEMA KUBİLAY



İLİ : TOKAT
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 7


ÖMER SAĞOL LİSE İŞ ADAMI
ŞEREF MENTEŞE ÜNİVERSİTE TİCARET
AYHAN UZ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
MÜGE SARGIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
MEHMET ENGİN AKYUNAK
NALAN ACAR LİSE SERBEST
AHMET YÜRÜDÜR LİSE EMEKLİ



İLİ : TRABZON
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 8


İBRAHİM ÇEBİ ÜNİVERSİTE ECZACI
SİNAN DEĞER ÜNİVERSİTE TÜCCAR
ÖMER YILDIZ LİSE SANAYİCİ
ESAT KESKİN ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
AYŞEGÜL DEMİR LİSE ESNAF
MUSTAFA SAYIN LİSE TEKSTİL
HATİCE UZUN LİSE İŞ KADINI
SEVGİ KAHRAMAN LİSE SERBEST

İLİ : TUNCELİ
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2


MENŞURE YAVUZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
HASAN UYANIK İLKOKUL AŞÇI


İLİ : ŞANLIURFA
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 11
NACİ SATIŞ
CEM KARAKEÇİLİ
ADNAN BAŞAK
FİKRİ TÜYSÜZ
ERDEM AÇIKGÖZ
SABRİ GÖKALP
DERYA ŞEN
İ.HALİL GÜNBAĞI
İBRAHİM KARAKUŞ
MUSTAFA ERDOĞMUŞ
FARUK GÜLYAPRAĞI

İLİ : UŞAK
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3
KAZIM KARGI ÜNİVERSİTE AVUKAT
MÜMTAZ GÜLER ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
HASBİYE ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT

İLİ : VAN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 7
VEYSEL ÇİFTÇİ
OSMAN TUNCİL
M.SAİT CAMUZCU
A.HALUK YİĞİT
NEZAHAT ÖZCAN
SERPİL GÜLENOĞLU
BERRİN TAŞDÖKEN

İLİ : YOZGAT
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 6

MEHMET ETHEM KILIÇARSLAN ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
GÖKMEN AKCA ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
HAKAN CEVHEROĞLU ÜNİVERSİTE SANAYİCİ
AYŞE UYAR İLKOKUL ESNAF
AYTEN GÜNAYDIN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
AKIN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

İLİ : ZONGULDAK
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 5

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK


İLİ : AKSARAY
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4


LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

İLİ : BAYBURT
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2


CEMİL ÜNER


İLİ : KARAMAN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3


ŞAHİN GÖKBULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
İBRAHİM ÇELİK İLKOKUL SERBEST
BÜLENT AKTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİKER



İLİ : KIRIKKALE
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4


İBRAHİM ÇELEBİ ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
MELEK SULTAN TUFAN LİSE SİGORTACI
ŞEVKET ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
CAHİT TOKSOY LİSE MUHASEBECİ


İLİ : BATMAN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4

KEMAL TARHAN İLKOKUL ÇİFTÇİ
MEHMET ŞAKİR YALÇINKAYA LİSE KUYUMCU
SEVGİ KANAT LİSE KADOİL BÖLGE MÜDÜRÜ
NEVİN YILMAZKAYA İLKOKUL TEKSTİL


İLİ : ŞIRNAK
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

İLİ : BARTIN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2

LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

İLİ : ARDAHAN
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2


LİSTEDE HENÜZ İSİM YOK

İLİ : IĞDIR
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2


OSMAN CAN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
YAKUP AKDEMİR LİSE SERBEST

İLİ : YALOVA
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2

MEHMET ASLIYÜKSEK
CEM SADIKER


İLİ : KARABÜK
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3


CİHAT ÖZDEMİR
NURCAN ERBAŞ
AYTEKİN ÖMÜR


İLİ : KİLİS
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 2


HASAN ÇELEBİ LİSE EMEKLİ BANKA MÜDÜRÜ
ZELİHA KARACAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ


İLİ : OSMANİYE
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4
ALP CENK ÇENET
ZEYNEP ONAT
TAMER LOŞ
İBRAHİM CAVİT


İLİ : DÜZCE
SEÇİM ÇEVRESİ NO :
ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3


ERKAN SEÇKİN LİSE EMLAK MÜŞAVİRİ
YAŞAR ERTAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
NUH YÜKSEL İLKOKUL SERBEST

haber7

 
 
  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 1998 Şişli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 213 32 05 | Haber Scripti: CM Bilişim