• BIST 95.182
  • Altın 266,782
  • Dolar 5,8080
  • Euro 6,6160
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 16 °C

      AKP'nin İstanbul adayları

      AKP'nin İstanbul adayları
      22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerde istanbul da aday adayı olarak AK Parti il başkanlığına başvuru yapanların tam listesi:

      (Genel merkez başvuruları ve taşra başvuruları bu listede bulunmamaktadır bu listeler daha sonra yayınlanacaktır.

       1 ADEM DARAMA 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1947 ERKEK L. ÜSTÜ SUBAY (EMEKLİ KID. ALBAY)
      2 AHMET ERAY ATAY 1. BÖLGE ANKARA 1967 ERKEK L. ÜSTÜ BÜROKRAT
      3 AHMET YURTMAN 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1959 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      4 AKIN BAYRAK 1. BÖLGE - 1967 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      5 AKIN OKTAY TAŞPINAR 1. BÖLGE BOLU 1965 ERKEK İLKÖĞRETİM SANAYİCİ
      6 ALİ TAŞKIRAN 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1949 ERKEK L. ÜSTÜ İŞ ADAMI
      7 ALPASLAN MERT 1. BÖLGE - 1961 ERKEK L. ÜSTÜ AİLE HEKİMLİĞİ UZMANI
      8 AYŞE NAZLI ILICAK 1. BÖLGE - 1944 KADIN LİSANS GAZETECİ/YAZAR
      9 BÜLENT AYDIN 1. BÖLGE - 1964 ERKEK LİSANS EĞİTİMCİ
      10 CENAP ÖNEN 1. BÖLGE - 1937 ERKEK LİSANS AVUKAT
      11 ÇİĞDEM EYÜBOĞLU 1. BÖLGE - 1972 KADIN LİSANS MAKİAN MÜHENDİSİ
      12 EKREM ÖRSKIRAN 1. BÖLGE VAN 1946 ERKEK LİSANS BAŞ İŞ MÜFETTİŞİ
      13 FAHRİ CENGİZ KALYONCU 1. BÖLGE - 1955 ERKEK LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
      14 FAİK KÜÇÜKYAZICI 1. BÖLGE KOCAELİ 1953 ERKEK L. ÜSTÜ EMEKLİ DAİRE BŞK.
      15 HASAN SAVAŞ TUNCER 1. BÖLGE - 1948 ERKEK LİSE EMEKLİ KURMAY ALBAY
      16 HÜLYA GÖBELOĞLU 1. BÖLGE - 1968 KADIN LİSANS ULUSLAR ARASI İLİŞ.UZM.

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      17 HÜSEYİN ATİLA ŞENER 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1940 ERKEK LİSANS EMEKLİ ÖĞRETMEN
      18 HÜSEYİN EMİN ÖZTÜRK 1. BÖLGE KAYSERİ 1958 ERKEK L. ÜSTÜ YAZAR
      19 HÜSEYİN YÜRÜK 1. BÖLGE ORDU 1966 ERKEK LİSANS AVUKAT
      20 İDRİS GÜLLÜCE 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1950 ERKEK L. ÜSTÜ Y.İNŞAAT MÜHENDİSİ
      21 İNSİHAN HAMİDİ EKİNCİ 1.BÖLGE 3. BÖLGE 1973 KADIN LİSANS ECZACI
      22 İSMAİL KÜÇÜKKILINÇ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1971 ERKEK LİSANS AVUKAT
      23 İSRAFİL KAHRAMAN 1. BÖLGE - 1972 ERKEK LİSANS AVUKAT
      24 KADEM EKŞİ 1. BÖLGE - 1965 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI-JEOFİZİK MÜH.
      25 LATİF ŞENGÜL 1. BÖLGE ERZURUM 1954 ERKEK LİSANS İKTİSATÇI
      26 MEHMET EMİN ŞADOĞLU 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1955 ERKEK LİSANS AVUKAT
      27 MEHMET PAKSOY 1. BÖLGE KAYSERİ 1957 ERKEK LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
      28 MEVLÜT KARATAŞ 1. BÖLGE KONYA 1952 ERKEK L.ÜSTÜ İNŞAAT YÜK.MÜHENDİSİ
      29 MİHRİMAH BELMA SATIR 1. BÖLGE ERZURUM 1961 KADIN LİSANS AVUKAT
      30 MURAT ATAYAR 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1974 ERKEK L. ÜSTÜ MAKİNA MÜHENDİSİ
      31 NACİ BÜYÜR 1. BÖLGE - 1948 ERKEK L. ÜSTÜ ÇAL.SOS.GÜV.BAK.BAŞMÜF
      32 NAZIM ÇELİK 1. BÖLGE - 1977 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      33 NİLGÜN KURDOĞLU PAL 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1956 KADIN LİSANS İDARECİ
      34 NUMAN GÜZEY 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1948 ERKEK LİSANS AVUKAT
      35 NURETTİN DEMİR 1. BÖLGE SİVAS 1949 ERKEK LİSANS AVUKAT
      36 NURETTİN GÖKGÖZ 1. BÖLGE - 1948 ERKEK LİSANS EMEKLİ LİSE ÖĞRETMENİ
      37 ÖMER ÖZKARTAL 1. BÖLGE ANTALYA 1961 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      38 ÖNDER ŞAHİN 1. BÖLGE - 1968 ERKEK LİSANS HUKUKÇU
      39 SAİM BAĞBARS 1. BÖLGE SAKARYA 1954 ERKEK LİSANS MÜTEAHİT-TURİZMCİ
      40 SEBAHATTİN CEVAHİROĞLU 1. BÖLGE TRABZON 1965 ERKEK LİSANS HEKİM
      41 SUMRU ÖZCAN 1. BÖLGE AYDIN 1958 KADIN LİSANS ECZACI
      42 VEHBİ KOÇ 1. BÖLGE TRABZON 1960 ERKEK LİSANS ARMATÖR
      43 YAVUZ CANİKLİ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1963 ERKEK LİSE SANAYİCİ-İŞ ADAMI
      44 ZAFER GÜLER 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1965 ERKEK L. ÜSTÜ İŞLETMECİ
      45 ZUHAL G. ARDAHANLI İÇSEV 1. BÖLGE - 1956 KADIN LİSE TEKSTİL
      46 ZÜLGANİ KAYA 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1950 ERKEK LİSANS EĞİTİMCİ
      47 ABDULLAH KARADENİZ 1. BÖLGE - 1974 ERKEK LİSE ÖZEL KALEM
      48 ABDURRAHMAN KARAİSMAİLOĞLU 1. BÖLGE - 1953 ERKEK LİSANS ECZACI

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      49 ADALET BAĞDU 1. BÖLGE - 1962 KADIN LİSANS PSİKOLOG
      50 ADEM ÇEVİK 1.BÖLGE BOLU 1968 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      51 ADİL ZEMBAT 1. BÖLGE BALIKSEİR 1956 ERKEK L. ÜSTÜ İŞ ADAMI
      52 AHMET ÇALIŞIR 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1962 ERKEK L. ÜSTÜ YÜK. MÜHENDİS
      53 AHMET DEMİR 1.BÖLGE 3. BÖLGE 1972 ERKEK L. ÜSTÜ UZM.EKONOMİST
      54 AHMET KOÇ 1. BÖLGE MANİSA 1970 ERKEK LİSANS BANKACI
      55 ALİ OSMAN AKAT 1.BÖLGE 3. BÖLGE 1974 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      56 AYŞENUR TÜRKAY 1. BÖLGE - 1959 KADIN LİSANS YÖNETİCİ
      57 BERRİN ERGİN 1.BÖLGE 3. BÖLGE 1963 KADIN LİSANS MÜDÜR
      58 CEVAT YAMAN 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1951 ERKEK L. ÜSTÜ MAKİNA MÜH.
      59 ÇAMUR ALİ KOPUZ 1.BÖLGE - 1961 ERKEK LİSE -
      60 EKREM BAKİ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1962 ERKEK LİSANS AVUKAT
      61 EMEL EREN TETİK 1. BÖLGE MALATYA 1966 KADIN L. ÜSTÜ BİYOTEKNOLOG
      62 EMİNE KANTAŞ 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1969 KADIN L. ÜSTÜ KADIN DOĞUM UZM.
      63 EMİNE KAYACIOĞLU 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1957 KADIN LİSANS EMEKLİ
      64 FATMA NURAY ALACAKANAT 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1959 KADIN L. ÜSTÜ DOKTOR

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      65 FUNDA ARIK 1. BÖLGE - 1970 KADIN LİSANS GENEL MÜDÜR
      66 GÖMEÇ DEMİR 1. BÖLGE - 1948 KADIN LİSANS İNŞ. MÜHENDİSİ
      67 HALİL İBRAHİM SERBEST 1.BÖLGE KONYA 1968 ERKEK LİSANS AVUKAT
      68 HAMDİ KOCAKAYA 1. BÖLGE ÇORUM 1966 ERKEK LİSANS YÖNETİCİ
      69 HATİCE ZENGİN 1. BÖLGE - 1957 KADIN LİSANS ÖĞRETMEN
      70 HAYRİYE ŞİRİN ÜNSEL 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1966 KADIN LİSANS AVUKAT
      71 HEYBETULLAH KORKUTATA 1.BÖLGE - 1960 ERKEK LİSE -
      72 HİKMET IŞIK 1.BÖLGE AFYON 1956 ERKEK L. ÜSTÜ Y.MİMAR
      73 HÜSAMETTİN ELÇİ 1.BÖLGE - 1953 ERKEK L. ÜSTÜ EKONOMİST
      74 LÜTFÜ ÖZŞAHİN 1. BÖLGE ORDU 1965 ERKEK L. ÜSTÜ KAMU YÖNETİCİSİ
      75 MAHMUT BAYCAN 1. BÖLGE - 1968 ERKEK LİSANS YÖNETİM DANIŞMANI
      76 MEHMET ARSLAN 1.BÖLGE - 1968 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      77 MEHMET DEMİRBAŞ 1.BÖLGE - 1973 ERKEK LİSE MUHASEBE
      78 MEHMET KADRİ KANPAK 1.BÖLGE 3. BÖLGE 1958 ERKEK LİSANS İKTİSATÇI
      79 MEHMET NASUH ÖZDEMİR 1.BÖLGE MARDİN 1970 ERKEK LİSE MEMUR
      80 MEHMET SAHA 1. BÖLGE MERSİN 1951 ERKEK LİSANS MİMAR

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      81 MEHMET TAHİR TİKİCİ 1.BÖLGE BİNGÖL 1958 ERKEK LİSANS İŞLETME
      82 MİNE TAMUSTA 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1975 KADIN L. ÜSTÜ AVUKAT
      83 MUAMMER AKYÜZ 1. BÖLGE - 1969 ERKEK İLKOKUL İŞ ADAMI
      84 MUHAMMET SERDAR SARIHAN 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1957 ERKEK ORTAOKUL -
      85 MURAT DÜLGER 1.BÖLGE - 1963 ERKEK L. ÜSTÜ DOKTOR
      86 MUSA ÖZTATLI 1.BÖLGE İZMİR 1974 ERKEK İLKOKUL İŞ ADAMI
      87 MUSTAFA DEMİROK 1.BÖLGE İZMİR 1952 ERKEK LİSANS GEMİ İNŞ. MÜH.
      88 MUSTAFA GÖKHAN YENİGÜN 1.BÖLGE - 1971 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      89 MUZAFFER CANIDEMİR 1. BÖLGE ÇORUM 1950 ERKEK LİSANS İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞİ
      90 MÜCELLA GENÇ 1. BÖLGE DÜZCE 1957 KADIN LİSANS ÖĞRETMEN
      91 NECMİ SADIKOĞLU 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1952 ERKEK LİSANS KİMYA MÜH.
      92 NEJLA SÜMER 1.BÖLGE DİYARBAKIR 1956 KADIN LİSANS ÖĞRETMEN
      93 NİLGÜN GÜZEL 1.BÖLGE - 1960 KADIN L. ÜSTÜ DOKTOR
      94 NUR BAYTEKİN 1. BÖLGE - 1962 KADIN LİSE EV HANIMI
      95 OKTAY TARHAN 1.BÖLGE - 1971 ERKEK LİSANS YÖNETİCİ
      96 PERİHAN PAKSOY SEVENCAN 1.BÖLGE KASTAMONU 1973 KADIN L. ÜSTÜ AKADEMİSYEN

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      97 RAHİME AKDOĞAN 1. BÖLGE ANKARA 1950 KADIN LİSE SENDİKACI
      98 SAİT ÖZTÜRK 1.BÖLGE K.MARAŞ 1964 ERKEK L. ÜSTÜ DOÇ. DOKTOR
      99 SALİH ZENGİNER 1. BÖLGE KAYSERİ 1967 ERKEK LİSANS YÖNETİCİ
      100 SEYDİ YAPIŞLAR 1.BÖLGE - 1975 KADIN LİSANS TİCARET
      101 UĞUR UZUN 1.BÖLGE 2. BÖLGE 1973 ERKEK LİSE FİNANS MÜD.
      102 ÜMMÜHAN DARAMA 1. BÖLGE - 1965 KADIN LİSE İŞ KADINI
      103 VEDAT YAĞIŞAN 1.BÖLGE - 1969 ERKEK LİSANS İKTİSAT-MUHASEBE
      104 VEYSEL GANİ 1.BÖLGE İZMİR 1947 ERKEK L. ÜSTÜ BİLİM UZM.
      105 YUSUF DELİBALTA 1.BÖLGE ZONGULDAK 1970 ERKEK LİSANS TE.KONT.ŞEFİ
      106 ZEKİ ATIŞ 1.BÖLGE SAMSUN 1971 ERKEK LİSANS YÖNETİCİ
      107 ABDULKADİR ÖMER ABAMOR 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1961 ERKEK L.ÜSTÜ MİMAR
      108 ABDULLAH GÜVEN YAMAN 1. BÖLGE ERZURUM 1970 ERKEK L.ÜSTÜ İŞLETMECİ
      109 ABDULLAH KILIÇ 1. BÖLGE G.ANTEP 1955 ERKEK LİSANS SERBEST
      110 AHMET ÇÖL 1. BÖLGE ANTALYA 1953 ERKEK LİSANS MİMAR
      111 AHMET KONUK 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1952 ERKEK LİSANS MÜTFÜ
      112 AHMET SOYLU 1. BÖLGE - 1960 ERKEK LİSANS ELEKTRİK. TEK.

      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      113 AHMET YILDIRIM 1. BÖLGE SİVAS 1950 ERKEK LİSANS AVUKAT
      114 AKIN AK 1. BÖLGE TRABZON 1966 ERKEK LİSANS AVUKAT
      115 ALİ ERİLLİ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1946 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      116 AZİZ YILMAZ 1. BÖLGE - 1948 ERKEK ORTAOKUL MÜTEAHİT
      117 CAFER AY 1. BÖLGE - 1957 ERKEK LİSANS İMALAT
      118 CEMAL KÜLÜNKOĞLU 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1962 ERKEK L.ÜSTÜ İŞLETME
      119 F. ZEHRA İBRAHİMHAKKIOĞLU 1. BÖLGE 3. BÖLGE 1970 KADIN LİSANS KİMYA MÜH.
      120 FAİK TARIMCIOĞLU 1. BÖLGE MERSİN 1944 ERKEK LİSANS AVUKAT
      121 GÖKHAN İZMİRLİ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1974 ERKEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
      122 HASAN ARICAK 1. BÖLGE MUĞLA 1948 ERKEK LİSANS EMEKLİ
      123 İBRAHİM ACAR 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1964 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      124 İBRAHİM ARTUKARSLAN 1. BÖLGE ANTALYA 1954 ERKEK LİSANS AVUKAT
      125 İBRAHİM ETHEM ŞANLIER 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1971 ERKEK L.ÜSTÜ DOKTOR
      126 İSMAİL BÜTÜN 1. BÖLGE SİVAS 1973 ERKEK LİSANS İŞLETMECİ
      127 İSMET UÇMA 1. BÖLGE - 1955 ERKEK L.ÜSTÜ EDİTÖR
      128 LALE ÇULBANENÇ 1. BÖLGE - 1957 KADIN L.ÜSTÜ İÇ MİMAR
      İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      S.NO ADI-SOYADI 1.TERCİH (BÖLGE) 2.TERCİH D.TARİHİ CİNSİYETİ EĞİTİM MESLEĞİ
      (BÖLGE)
      129 MEHMET LÜTFÜ BAYGUTAR 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1960 ERKEK LİSE MALİ UZMAN
      130 MEHMET TURGUT 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1957 ERKEK ORTAOKUL TİCARET
      131 MEHMET TUTAL 1. BÖLGE DİYARBAKIR 1968 ERKEK L.ÜSTÜ MALİ MÜŞAVİR
      132 METİN ASLAN 1. BÖLGE ANKARA 1979 ERKEK LİSE KALIPÇI
      133 MUHSİN KAYA 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1955 ERKEK LİSE İNŞAAT
      134 MUSTAFA MODOĞLU 1. BÖLGE ERZURUM 1964 ERKEK LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
      135 MUSTAFA ÜNAL 1. BÖLGE KARABÜK 1948 ERKEK L.ÜSTÜ AVUKAT
      136 MUZAFFER GÜÇLÜ 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1961 ERKEK - İŞ ADAMI
      137 MÜCAHİT TANILIR 1. BÖLGE - 1972 ERKEK LİSANS AVUKAT
      138 N. FATİH ŞENER 1. BÖLGE BURSA 1966 ERKEK L.ÜSTÜ İŞLETMECİ
      139 NEJAT ATEŞOĞULLARI 1. BÖLGE ERZURUM 1962 ERKEK LİSANS MİMAR
      140 OSMAN CUMHUR COŞKUN 1. BÖLGE RİZE 1975 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      141 ÖMER FARUK BAŞARAN 1. BÖLGE KOCAELİ 1965 ERKEK LİSANS MÜTEAHİT
      142 ÖMER MEHMET ÇELİK 1. BÖLGE TRABZON 1958 ERKEK LİSANS EKONOMİ
      143 SADİ ÖZATA 1. BÖLGE - 1957 ERKEK LİSANS İŞLETMECİ
      144 SİNAN DOĞAN 1. BÖLGE - 1966 ERKEK L.ÜSTÜ METALOJİ MÜH.
      145 TALAT İÇÖZ 1. BÖLGE BURSA 1947 ERKEK LİSANS İŞLETMECİ
      146 TURGAY OGUR 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1974 ERKEK LİSANS AKTİVİST
      147 YÜKSEL GÜVEN 1. BÖLGE MUŞ 1971 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      148 ZİYA KARA 1. BÖLGE 2. BÖLGE 1959 ERKEK LİSANS AVUKAT
      149 GÖKHAN ONGUN ALİBEYOĞLU 1. BÖLGE - 1977 ERKEK LİSANS SİYASET BİLİMİ UZM.

      1.TERCİH (BÖLGE) 2.TERCİH (BÖLGE)

      1 A. RABİA KÖSEOĞLU SAMANCI 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1975 KADIN L. ÜSTÜ TURİZMCİ
      2 ABDULBASIT AYDIN 2. BÖLGE SİİRT 1974 ERKEK LİSANS İŞLETME
      3 ABDULLAH KANDEMİR 2. BÖLGE KIRKLARELİ 1979 ERKEK LİSANS S.MESLEK GIDA İNŞAAT
      4 ABDURRAHMAN HAKSEVER 2. BÖLGE VAN 1968 ERKEK ORTAOKUL SANAYİCİ VE İŞ ADAMI
      5 AHMET ALİ BANZAROĞLU 2. BÖLGE - 1966 ERKEK LİSANS AVUKAT
      6 ALİ ŞAHİN 2. BÖLGE GAZİANTEP 1970 ERKEK L. ÜSTÜ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER UZM.
      7 ALİM TÜRKYILMAZ 2. BÖLGE - 1958 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      8 ATİLA AYDINER 2. BÖLGE - 1948 ERKEK LİSANS ECZACI
      9 COŞKUN AKSU 2. BÖLGE KAYSERİ 1964 ERKEK LİSANS MİMAR
      10 DERYA YANIK 2. BÖLGE ADANA 1972 KADIN LİSANS AVUKAT
      11 GÜLSER ÜNSAL 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1953 KADIN L. ÜSTÜ ECZACI
      12 GÜRAN YAHYAOĞLU 2. BÖLGE - 1964 ERKEK L. ÜSTÜ AVUKAT
      13 HASAN BASRİ YILDIZ 2. BÖLGE - 1963 ERKEK L. ÜSTÜ ARAŞTIRMACI
      14 HASAN TAHSİN USTA 2. BÖLGE - 1963 ERKEK LİSANS HARİTA MÜHENDİSİ

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      15 HATİCE TEMİZKAN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1968 KADIN LİSANS AVUKAT
      16 HATİCE YILMAZ 2. BÖLGE SAMSUN 1965 KADIN LİSANS HUKUK MÜŞAVİRİ
      17 HAYDAR ALİ YILDIZ 2. BÖLGE RİZE 1971 ERKEK LİSANS AVUKAT
      18 HÜSEYİN GÜMÜŞ 2. BÖLGE ORDU 1973 ERKEK L. ÜSTÜ İŞLETME
      19 LEYLA AYGÜN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1966 KADIN LİSANS ECZACI
      20 MEHMET AKİF ŞİŞMANOĞLU 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1963 ERKEK LİSANS İŞLETME
      21 MERGÜL KOTİL 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1954 KADIN L. ÜSTÜ YÜKSEK MİMAR RESTAROTÖR
      22 MUHİTTİN ÖZKAN 2. BÖLGE ANTALYA 1950 ERKEK LİSANS DOKTOR
      23 MURAT AYDIN 2. BÖLGE - 1976 ERKEK LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
      24 MUSTAFA KAAN 2. BÖLGE TRABZON 1957 ERKEK LİSANS SERBEST TİCARET
      25 MUSTAFA UZUN 2. BÖLGE - 1950 ERKEK İLKÖĞRETİM ESNAF
      26 NECDET DURSUN 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1962 ERKEK LİSANS SANAT TARİHÇİSİ
      27 OSMAN KÖKSAL 2. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS AVUKAT
      28 OSMAN ULUDAĞ 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1970 ERKEK LİSANS İKTİSATÇI

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      29 ÖZCAN ULUĞ 2. BÖLGE 1-3. BÖLGE 1949 ERKEK LİSANS MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
      30 RADİF KARAMAN 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1963 ERKEK LİSANS SERBEST
      31 SABRİ AKBEL 2. BÖLGE BATMAN 1950 ERKEK LİSANS EMEKLİ(M.E.B ŞUBE MÜDÜRÜ)
      32 SAİT ALİ BAYRAK 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1967 ERKEK ORTAOKUL İŞ ADAMI
      33 SELAHATTİN ARSLAN 2. BÖLGE - 1969 ERKEK LİSANS KONTROL VE BİLG. MÜH.
      34 SITKI İLBAK 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1958 ERKEK L. ÜSTÜ EMEKLİ DENİZ KUR. KIDEMLİ ALBAY
      35 ŞENGÜL KOCABAŞ 2. BÖLGE BURSA 1973 KADIN LİSANS HEMŞİRE
      36 TANER MUSTAFAOĞLU 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1965 ERKEK LİSANS EKONOMİST
      37 TUNCAY ŞİMŞEK 2.BÖLGE 3. BÖLGE 1974 ERKEK L. ÜSTÜ DİŞ HEKİMİ
      38 ÜMMÜHAN ARAS 2. BÖLGE 2. BÖLGE 1958 KADIN LİSANS AVUKAT
      39 VERKİN ARIOBA 2. BÖLGE - 1946 KADIN L. ÜSTÜ SANAYİCİ
      40 YAVUZ SUBAŞI 2. BÖLGE - 1961 ERKEK LİSANS S.M.M.MÜŞAVİR
      41 YILMAZ SARI 2. BÖLGE - 1941 ERKEK LİSE EMEKLİ ASTSUBAY
      42 YÜKSEL ÖNDER 2. BÖLGE RİZE 1973 ERKEK ORTAOKUL EMLAK DABIŞMANI

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      43 ABDULLAH AKKADI 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1957 ERKEK LİSANS YÖNETİCİ
      44 ABDULLAH KALEŞİ 2. BÖLGE - 1951 ERKEK LİSANS MEMUR
      45 ADNAN EKİNCİ 2. BÖLGE ERZİNCAN 1959 ERKEK L. ÜSTÜ AVUKAT
      46 AHMET AYDIN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1969 ERKEK LİSANS PLASTİK HORTUM İMALATI
      47 AHMET YAMAN 2. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS AVUKAT
      48 AYŞEGÜL GÜRDAL 2. BÖLGE - 1967 KADIN L. ÜSTÜ S.M. MALİ MÜŞAVİR
      49 AYŞENİL GÜMRÜKÇÜOĞLU 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1966 KADIN LİSANS YÖNETİCİ
      50 AYŞENUR BAHÇEKAPILI 2. BÖLGE - 1954 KADIN LİSANS AVUKAT
      51 CEMİLE ÇOLAK ŞEBABİ 2. BÖLGE DENİZLİ 1971 KADIN LİSANS AVUKAT
      52 DENİZ KÖKEN 2. BÖLGE ANTALYA 1964 ERKEK LİSANS BANKACI
      53 EMİN ULUDAĞ 2. BÖLGE - 1949 ERKEK LİSANS AVUKAT
      54 ENGİN KARAGÖZ 2. BÖLGE - 1961 ERKEK İLKOKUL MADENCİ
      55 ERDOĞAN TÜYSÜZ 2. BÖLGE GÜMÜŞHANE 1966 ERKEK LİSANS SİMTEM PROGRAMCILIĞI
      56 ESEN EVREN ERGİNGÖZ 2. BÖLGE - 1941 KADIN L. ÜSTÜ AVUKAT

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      57 HALİL İBRAHİM ABDİK 2. BÖLGE TRABZON 1969 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      58 İSKENDER YAMAN 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1962 ERKEK L. ÜSTÜ SİGORTACI
      59 KAMİLE NURAY YERLİKAYA 2. BÖLGE ISPARTA 1971 KADIN L. ÜSTÜ EKONOMİST
      60 MEHMET AKPOLAT 2. BÖLGE MALATYA 1973 ERKEK L. ÜSTÜ MALİ MÜŞAVİR
      61 MEHMET KARAMAN 2. BÖLGE MALATYA 1949 ERKEK ORTAOKUL İŞ ADAMI
      62 MUAMMER BİRDAL 2. BÖLGE TRABZON 1977 ERKEK LİSANS AVUKAT
      63 MUKADDES TAKMAZ 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1968 KADIN LİSANS AVUKAT
      64 MURAT BEŞTEPE 2. BÖLGE - 1939 ERKEK İLKOKUL SANAYİCİ
      65 MUSTAFA BUDAK 2. BÖLGE ARDAHAN 1969 ERKEK LİSANS BANKACI
      66 MUSTAFA DAMAR 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1965 ERKEK LİSE SANAYİCİ
      67 MUSTAFA TAŞBAŞI 2. BÖLGE GİRESUN 1967 ERKEK L. ÜSTÜ HUKUKÇU
      68 NİHAL YILDIRIM 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1975 KADIN L. ÜSTÜ EMBRİYOLOG
      69 NİHAT ERSİN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1956 ERKEK L. ÜSTÜ EĞİTİMCİ
      70 NİHAT SAVAŞ 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1969 ERKEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
      71 NİZAM HIŞIM 2. BÖLGE - 1958 ERKEK ORTAOKUL İŞLETMECİ

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      72 ÖMER YARARBAŞ 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1958 ERKEK L. ÜSTÜ YÖNETİCİ
      73 PINAR BİLGİLİ 2. BÖLGE 2. BÖLGE 1976 KADIN LİSANS İŞLETME
      74 SELİM CAFER KARATAŞ 2. BÖLGE VAN 1947 ERKEK L. ÜSTÜ BANKACI
      75 SUNAY KARAMIK ÖZBEK 2. BÖLGE - 1966 KADIN LİSANS ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
      76 TEKİN ÖZMEN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1936 ERKEK LİSANS EMEKLİ AVUKAT
      77 ZEYNEL ŞEKER 2. BÖLGE ELAZIĞ 1965 ERKEK LİSANS İNŞ. MÜH.
      78 ABDULLAH SUNUSİ MISIROĞLU 2. BÖLGE - 1963 ERKEK LİSE TİCARET
      79 AHMET ALTUNTAŞ 2. BÖLGE - 1961 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      80 ALİ RIZA KUZGUN 2. BÖLGE ESKİŞEHİR 1960 ERKEK LİSANS SUBAY
      81 AYHAN DOĞAN 2. BÖLGE ORDU 1964 ERKEK LİSANS MEMUR
      82 CANAN BOYKURT 2. BÖLGE ADIYAMAN 1975 KADIN LİSANS AVUKAT
      83 CANAN KALSIN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1967 KADIN L.ÜSTÜ DIŞ TİCARET
      84 DİLEK CEYHAN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1961 KADIN LİSE TİCARET
      85 ERKAN ZEREN 2. BÖLGE - 1972 ERKEK ORTAOKUL TURİZM

      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      86 FATMA TÜLİN KAYHAN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1967 KADIN L.ÜSTÜ DOÇ. DR.
      87 FEHİM SARAÇ 2. BÖLGE - 1957 ERKEK LİSANS DIŞ TİCARET
      88 FULYA GÜR 2. BÖLGE SİVAS 1963 KADIN L.ÜSTÜ ENDÜS. YÜK. MÜH.
      89 GÜLAY DALYAN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1962 KADIN LİSANS MATEMATİK MÜH.
      90 HAYRİ BARAÇLI 2. BÖLGE MANİSA 1966 ERKEK L.ÜSTÜ ENDÜS. MÜH.
      91 HİDAYET IŞIK 2. BÖLGE MALATYA 1955 ERKEK LİSANS SANAYİCİ
      92 HİKMET BUCAK 2. BÖLGE - 1969 ERKEK LİSANS ESNAF
      93 HÜLYA GÜRMAN 2. BÖLGE - 1952 KADIN LİSE İŞ KADINI
      94 HÜSEYİN METİN ÇIĞTAY 2. BÖLGE - 1939 ERKEK L.ÜSTÜ EMEKLİ DENİZ ALBAYI
      95 İSMET KAHRAMAN ARSLAN 2. BÖLGE 1. BÖLGE 1948 ERKEK L.ÜSTÜ ÖĞRETİM ÜYESİ
      96 M. YAŞAR YÜCE 2. BÖLGE - 1957 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      97 MEHMET BİLİM 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1966 ERKEK LİSANS ULUSLAR ARASI İLİŞ.
      98 MEHMET BÜLENT DENİZ 2. BÖLGE - 1964 ERKEK LİSANS AVUKAT
      99 MELTEM ÖZÇOLAK 2. BÖLGE - 1978 KADIN LİSANS MATEMATİK MÜH.
      ;
      İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      100 MİHRİBAN HACI 2. BÖLGE - 1977 KADIN L.ÜSTÜ ÇEVRE YÜK. MÜH.
      101 MUHSİN EMİN 2. BÖLGE TRABZON 1948 ERKEK LİSANS İNŞ. MÜH.
      102 NİGAR HİLAL BAYRAM POLAT 2. BÖLGE ADIYAMAN 1977 KADIN LİSANS AVUKAT
      103 OSMAN HAYATİ TEKNECİOĞLU 2. BÖLGE - 1936 ERKEK L.ÜSTÜ DİŞ HEKİMİ
      104 ÖMER AYDIN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1962 ERKEK LİSE TEKSTİL İMALATÇISI
      105 ÖMER TELLİ 2. BÖLGE - 1971 ERKEK LİSANS TİCARET
      106 ÖMÜR KAHRAMAN AYBAR 2. BÖLGE BURSA 1972 KADIN L.ÜSTÜ TURİZM
      107 SAADET KONCA 2. BÖLGE MUĞLA 1954 KADIN LİSE HALKLA İLİŞ.
      108 SERVET AKGÜN 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1967 ERKEK LİSANS FİLOLOG
      109 SEVİM SAVAŞER 2. BÖLGE - 1953 KADIN L.ÜSTÜ ÖĞRETİM ÜYESİ
      110 SÜREYYA POLAT 2. BÖLGE ERZURUM 1951 ERKEK LİSANS MİMAR
      111 TALİP METEHANOĞLU 2. BÖLGE MALATYA 1951 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      112 YAŞAR KIZILKUM 2. BÖLGE 3. BÖLGE 1959 ERKEK L.ÜSTÜ YEM. MALİ MÜŞAVİR
      113 YILMAZ GÜDÜK 2. BÖLGE - 1956 ERKEK İLKOKUL MARANGOZ
      114 YUNUS GÜNAYDIN 2. BÖLGE ANKARA 1956 ERKEK LİSE TİCARET
      115 YUSUF BAYRAKTAR 2. BÖLGE BURSA 1971 ERKEK LİSANS ELEK. VE HAB. MÜH.
      116 YUSUF TUNÇ 2. BÖLGE BİLECİK 1954 ERKEK LİSANS PAZARLAMA
      117 ZEYNEP HÜLYA ÖZTÜRK 2. BÖLGE - 1963 KADIN L.ÜSTÜ RADYOLOJİ UZM.

      1.TERCİH (BÖLGE) 2.TERCİH (BÖLGE)

      1 ADEM ÖZKUL 3. BÖLGE KÜTAHYA 1948 ERKEK LİSANS GAZETECİ-EĞİTİMCİ
      2 AHMET ZİYA KÜÇÜK 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1959 ERKEK L. ÜSTÜ DOKTOR/EKONOMİST
      4 ALİ DEĞİRMENCİ 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1968 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      5 BAHATTİN KOCAMAN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1962 ERKEK LİSANS İNŞAAT TEKNİKERİ
      7 DURSUN BORAN 3. BÖLGE MALATYA 1961 ERKEK LİSE GAZETECİ
      8 EMEL GÖK 3. BÖLGE GAZİANTEP 1960 KADIN LİSE EV HANIMI
      9 EMİN ÇIKRIKÇI 3. BÖLGE - 1971 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      10 EMİNE KRANDAOĞLU AKSEKİ 3. BÖLGE AFYON 1970 KADIN LİSANS JEOLOJİ MÜH.-UZM. SINIF ÖĞRETMENİ
      11 EMİNE SARE AYDIN YILMAZ 3. BÖLGE ZONGULDAK 1973 KADIN L. ÜSTÜ AB UZMANI
      12 FARUK BARDAKÇI 3. BÖLGE KONYA 1964 ERKEK LİSANS EMEKLİ SUBAY
      13 FEYZULLAH KIYIKLIK 3. BÖLGE - 1949 ERKEK LİSANS AVUKAT-EĞİTİMCİ
      14 FİKRET ERDEM 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1955 ERKEK LİSANS MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
      15 FİLİZ GÜLER 3. BÖLGE - 1974 KADIN LİSE TEKNİK RESSAM
      16 FUAT BOL 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1955 ERKEK LİSANS GAZETECİ/YAZAR
      17 HALİL İBRAHİM YILDIRIM 3. BÖLGE - 1944 ERKEK LİSANS ELEKTRİK MÜHENDİSİ
      18 HARUN GEYLANİ 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1974 ERKEK LİSANS S.M.MALİ MÜŞAVİR

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      19 HASAN ERMİŞ 3. BÖLGE TOKAT 1954 ERKEK LİSANS BANKA ŞUBE MÜDÜRÜ
      20 HASAN GÖKÇEOĞLU 3. BÖLGE ÇANKIRI 1968 ERKEK L. ÜSTÜ TABİP
      21 HASAN KAHVECİ 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1952 ERKEK LİSANS TÜCCAR
      22 HATİCE BEYZA BULUT 3. BÖLGE - 1975 KADIN LİSANS BANKACI
      23 İSMAİL KAPAN 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1956 ERKEK L. ÜSTÜ GAZETECİ-YAZAR
      24 MAHMUT KÜÇÜKDOĞAN 3. BÖLGE TOKAT 1955 ERKEK LİSANS TEKSTİL,ELEKTRONİK,
      TEKNOLOJİ
      25 MEHMET AYDOĞAN 3. BÖLGE KAHRAMANMARAŞ 1951 ERKEK LİSANS BANKACI
      26 MEHMET ŞÜKRÜ DOĞAN 3. BÖLGE - 1974 ERKEK L. ÜSTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
      28 MUHAMMET SAMANCI 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1965 ERKEK LİSANS S.M. MALİ MÜŞAVİR
      29 MUHAMMET YENEL 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1951 ERKEK LİSANS TEKSTİL SANAYİCİ
      30 MURAT ŞENEL ÖNALDI 3. BÖLGE - 1944 ERKEK L. ÜSTÜ DİŞ HEKİMİ
      31 MUSTAFA İNAL 3. BÖLGE KONYA 1952 ERKEK L. ÜSTÜ YÜKSEK MÜHENDİS
      32 MUSTAFA KASAP 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1950 ERKEK L. ÜSTÜ EMEKLİ ÖĞRETMEN
      33 MUSTAFA KEMLA SARIDİKMEN 3. BÖLGE - 1968 ERKEK L. ÜSTÜ İŞLETMECİ
      34 NEVİN ÖZKAN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1954 KADIN LİSANS MATEMATİK MÜHENDİSİ
      35 NEVİN YILMAZ 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1954 KADIN LİSANS OKUL MÜDÜRÜ

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      36 NUREDDİN NEBATİ 3. BÖLGE ŞANLIURFA 1964 ERKEK L. ÜSTÜ ÇOCUK GİYİM
      37 PELİN ŞAHİN YARBAĞ 3. BÖLGE - 1977 KADIN L. ÜSTÜ ÖĞRENCİ(DOKTORA DEVAM)
      38 SALİH AYNURAL 3. BÖLGE KONYA 1967 ERKEK L. ÜSTÜ ÖĞRETİM ÜYESİ
      39 SEZAİ KURTARAN 3. BÖLGE KAHRAMANMARAŞ 1944 ERKEK L. ÜSTÜ DOKTOR
      40 SUZAN ÇETE 3. BÖLGE 1.BÖLGE 1969 KADIN LİSE EV HANIMI
      41 TURAN KIRATLI 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1952 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      42 YAHYA GÖKTAŞ 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1960 ERKEK LİSE YAYINCI
      43 YUSUF KÖSE 3. BÖLGE KAHRAMANMARAŞ 1965 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      44 ABDULLAH GEYİK 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1955 ERKEK LİSANS İŞLETMECİ
      45 ABDULLAH ÖZTÜRK 3. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS MÜHENDİS
      46 AHMET AYDIN 3. BÖLGE - 1960 ERKEK LİSANS AVUKAT
      47 AHMET FARUK YEŞİLYURT 3. BÖLGE - 1963 ERKEK LİSANS ORMAN MÜH.
      48 ALADDİN YILDIZ 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1954 ERKEK LİSANS ELEKTRİK MÜHENDİSİ
      49 ALEV DEDEGİL 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1958 KADIN LİSANS ARAŞTIRMA
      50 ALİ YAMAN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1964 ERKEK LİSANS MUHASEBE
      51 ASUMAN DURBİN 3. BÖLGE TRABZON 1962 KADIN LİSE EĞİTMEN

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      52 AŞKIN FIRAT ALTINOK 3. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      53 AYŞE HALİDE ÜMİTFER 3. BÖLGE - 1963 KADIN L. ÜSTÜ DİŞ HEKİMİ
      54 BAHİRE GÜL GÖKTEPE 3. BÖLGE ÇORUM 1949 KADIN L. ÜSTÜ MÜHENDİS
      55 BERKANT MUTLU 3. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS VETERİNER HEKİM
      56 CAFER SÜRÜCÜ 3. BÖLGE - 1950 ERKEK LİSANS İLAHİYAT-VAİZ
      57 CEMİL AŞIK KUTLU 3. BÖLGE TRABZON 1957 ERKEK LİSANS AVUKAT
      58 DOĞAN ŞENGİL 3. BÖLGE MALATYA 1974 ERKEK LİSANS İŞÇİ
      59 DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU 3. BÖLGE - 1955 ERKEK L. ÜSTÜ DOKTOR
      60 ERMAN BÜLENT TUNCER 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1946 ERKEK L. ÜSTÜ PROF. DR.
      61 ERSİN GENÇ 3. BÖLGE - 1973 ERKEK LİSE TEKSTİL
      62 ERTUĞRUL ÖZDEMİR 3. BÖLGE ORDU 1955 ERKEK LİSE TİCARET
      63 FARUK SAVUR 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1955 ERKEK LİSANS -
      64 FAZİLE BAKAY 3. BÖLGE ŞANLIURFA 1969 KADIN LİSANS MALİ MÜŞAVİR
      65 FETHİ KAYA 3. BÖLGE ELAZIĞ 1972 ERKEK L. ÜSTÜ İŞ ADAMI
      66 HAKKI DURAN 3. BÖLGE - 1972 ERKEK LİSANS AVUKAT
      67 HAMZA BÖLÜKBAŞI 3. BÖLGE MALATYA 1956 ERKEK LİSANS TEKNİK BİLİMLER

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      68 HANİFE ERKAL 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1969 KADIN LİSANS S. M. MALİ MÜŞAVİR
      69 HÜSEYİN BEYAZ 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1966 ERKEK LİSE İHRACATÇI
      70 İBRAHİM HALİL ÇALIŞKAN 3. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSANS MUHASEBECİ
      71 İLHAN SARP 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1963 ERKEK İLKOKUL EMLAK DANIŞMANI
      72 İRFAN UZUN 3. BÖLGE - 1975 ERKEK LİSE SİGORTACI
      73 İSMAİL HASBAL 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1951 ERKEK LİSE TİCARET
      74 İSMET BÜYÜKKILIÇ 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1951 ERKEK LİSANS NOTER
      75 KEMALETTİN KARSLI 3. BÖLGE BAYBURT 1953 ERKEK LİSANS KAMU YÖNETİCİ
      76 LEYLA AYDIN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1966 KADIN LİSANS MALİ DENETMEN
      77 MAHMUT SÜMEN 3. BÖLGE 3. BÖLGE 1941 ERKEK L. ÜSTÜ EKONOMİST
      78 MEHMET DOĞAN KUBAT 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1969 ERKEK L. ÜSTÜ AVUKAT
      79 MEHMET KORKMAZ 3. BÖLGE - 1966 ERKEK LİSANS EĞİTİM UZM.
      80 MEHMET SALİH ÖZBEK 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1969 ERKEK LİSANS TİCARET
      81 MEHMET ZEKİ SADUNOĞLU 3. BÖLGE İZMİR 1952 ERKEK LİSANS AVUKAT
      82 MENDERES ALPEREN 3. BÖLGE - 1966 ERKEK LİSE YÖNETİCİ
      83 MEVLÜT UYSAL 3. BÖLGE ANTALYA 1966 ERKEK LİSANS AVUKAT

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      84 MURAT ERKUL 3. BÖLGE GAZİANTEP 1971 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      85 MUSTAFA EYÜBOĞLU 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1950 ERKEK İLKOKUL İŞ ADAMI
      86 NAZIM KARAHAN 3. BÖLGE MARDİN 1961 ERKEK LİSE ESNAF
      87 NEDİM KAYA 3. BÖLGE - 1969 ERKEK ORTAOKUL İŞ ADAMI
      88 NESİM GÖKALEMİN 3. BÖLGE - 1970 ERKEK LİSE TURİZMCİ
      89 NEŞE YILDIZ KARAKAŞ 3. BÖLGE ERZURUM 1970 KADIN LİSANS EKONOMİST
      90 NEVZAT AŞCI 3. BÖLGE - 1962 ERKEK LİSE İŞ ADAMI
      91 NURTEN LÖKBAŞ 3. BÖLGE SAKARYA 1956 KADIN LİSE YAZAR
      92 SAİT KILIÇ 3. BÖLGE SİİRT 1954 ERKEK LİSANS TİCARET
      93 SAİT ULUSOY 3. BÖLGE AFYON 1976 ERKEK LİSANS AVUKAT
      94 SEVDE BAYAZIT KAÇAR 3. BÖLGE KAHRAMANMARAŞ 1974 KADIN LİSANS HALKLA İLİŞ.
      95 SIDDIKA SEMAHAT DEMİR 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1966 KADIN L. ÜSTÜ YÜK. MÜH.
      96 ŞAHİN METİN 3. BÖLGE MALATYA 1956 ERKEK LİSANS İŞ ADAMI
      97 ŞAHİN ÖZER 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1956 ERKEK LİSE PRODÜKTÖR
      98 ŞEREF ÖZATA 3. BÖLGE ORDU 1959 ERKEK L. ÜSTÜ GAZETECİ-YAPIMCI
      99 TANJU ÖZDEN TEKİN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1966 ERKEK LİSANS ZİRAAT MÜH.

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      100 VEDAT DEMİRÖZ 3. BÖLGE BİTLİS 1956 ERKEK LİSANS YEM. MALİ MÜŞAVİR
      101 VEYSEL ÖZER 3. BÖLGE ORDU 1964 ERKEK LİSANS AVUKAT
      102 YUNUS AKDAŞ 3. BÖLGE MALATYA 1958 ERKEK L. ÜSTÜ YÖN. MALİ MÜŞAVİR
      103 YUNUS SULUOĞLU 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1957 ERKEK LİSANS EKONOMİST
      104 ADALET ÇİNKİL 3. BÖLGE - 1960 ERKEK LİSANS SERBEST MUH. MAL. MÜŞ.
      105 ADEM BİLGE KAHRAMAN 3. BÖLGE SİNOP 1947 ERKEK LİSANS TEKSTİL SANAYİCİSİ
      106 AHMET TAŞ 3. BÖLGE - 1955 ERKEK LİSANS TİCARET
      107 AYDIN AYHAN 3. BÖLGE K.MARAŞ 1954 ERKEK LİSANS AVUKAT
      108 AYSEL KARAKUZU 3. BÖLGE ANKARA 1968 ERKEK LİSANS AVUKAT
      109 BAHADIR İZGİ 3. BÖLGE SAKARYA 1955 ERKEK L.ÜSTÜ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
      110 CELAL KARAHAN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1956 ERKEK LİSANS İKTİSATÇI
      111 CEMAL ÖZDEMİR 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1950 ERKEK LİSANS İKTİSATÇI
      112 CİHANGİR COŞKUN KUBİLAY 3. BÖLGE - 1961 ERKEK LİSANS MAK. MÜH.
      113 DAVUT YAZICI 3. BÖLGE SİVAS 1974 ERKEK LİSANS MİMAR
      114 DEMET BAYRAKTAR 3. BÖLGE - 1963 KADIN L.ÜSTÜ ÖĞRETİM ÜYESİ
      115 DENİZ DEMİR 3. BÖLGE - 1973 ERKEK LİSANS DANIŞMAN
      116 EBRU BARSLAN 3. BÖLGE - 1975 KADIN LİSANS İNŞ. MÜH.
      117 EMİNE NALBANTOĞLU 3. BÖLGE - 1955 KADIN ORTAOKUL SANAYİCİ
      118 ENGİN TAHA 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1966 ERKEK LİSANS METALURJİ MÜH.
      119 FAHRETTİN BİLDİK 3. BÖLGE OSMANİYE 1944 ERKEK LİSANS ÖĞRETMEN
      120 FATİH BÖHÜRLER 3. BÖLGE BALIKESİR 1959 ERKEK LİSANS GAZETECİ

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      121 FERMANİ ÖZGÜR ALTUN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1973 ERKEK LİSANS DIŞ TAICARET
      122 HALİT EREN 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1963 ERKEK ORTAOKUL DİN GÖREVLİSİ
      123 HÜSEYİN EROĞLU 3. BÖLGE - 1968 ERKEK LİSANS S.M. MALİ MÜŞAVİR
      124 İSMAİL KOÇ 3. BÖLGE - 1968 ERKEK LİSE ARNTRONÖR
      125 JALE İVEM 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1974 KADIN LİSANS İNŞ. MÜH.
      126 KADRİYE AKYILDIZ 3. BÖLGE SİVAS 1957 KADIN LİSANS EMEKLİ
      127 MEHMET İBRAHİM MAHDUM 3. BÖLGE - 1969 ERKEK LİSE MUHASEBE
      128 MEHMET İRFAN ALYANAK 3. BÖLGE BURSA 1958 ERKEK LİSANS GAZETECİ
      129 MEHMET NAZMİ EKİZ 3. BÖLGE MUĞLA 1958 ERKEK L.ÜSTÜ İNŞ. MÜH.
      130 NAFİZ TERZİOĞLU 3. BÖLGE ZONGULDAK 1969 ERKEK LİSANS ELEK. MÜH.
      131 NESLİHAN ÜNDEŞ 3. BÖLGE MUĞLA 1956 KADIN LİSANS HALKLA İLİŞ.
      132 NESRİN ÖZER 3. BÖLGE 2. BÖLGE 1945 KADIN LİSANS ECZACI
      133 NİYAZİ AKYILDIZ 3. BÖLGE SİVAS 1966 ERKEK LİSANS İNŞ. MÜH.
      134 ÖZDEN KADİR GÜLEÇ 3. BÖLGE - 1971 ERKEK LİSANS İŞLETMECİ
      135 ÖZGÜR KENAN 3. BÖLGE ÇANKIRI 1976 ERKEK LİSANS BİLGİSAYAR
      136 SALİH BEYAZTAŞ 3. BÖLGE TOKAT 1939 ERKEK L.ÜSTÜ SERBEST AVUKAT

      İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLIK BAŞVURULARI

      137 SELAHATTİN UK 3. BÖLGE - 1968 ERKEK ORTAOKUL TURİZM
      138 SEYDALİ GÜNEŞ 3. BÖLGE TUNCELİ 1946 ERKEK LİSANS EMEKLİ
      139 TACEDDİN KAYAOĞLU 3. BÖLGE - 1969 ERKEK LİSANS ARAŞTIRMACI YAZAR
      140 TAHİR PAK 3. BÖLGE 1. BÖLGE 1954 ERKEK LİSANS SOSYAL DANIŞMAN
      141 TÜLAY KAYNARCA 3. BÖLGE - 1969 KADIN LİSANS GAZETECİLİK
      142 UFUK YILMAZ 3. BÖLGE GAZİANTEP 1971 ERKEK LİSANS İŞLETME
      143 YUSUF UZUN 3. BÖLGE - 1958 ERKEK LİSE SANAYİCİ


      İLKOKUL 9
      L. ÜSTÜ 97
      LİSANS 235
      LİSE 50
      ORTAOKUL 13
      Genel Toplam 406

      ERKEK 314
      KADIN 92
      Genel Toplam 406

      HABER7

       
       
       
      • Yorumlar 0
        UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
        Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
        Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
      Diğer Haberler
      Tüm Hakları Saklıdır © 1998 Şişli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Tel : 0 212 213 32 05 | Haber Scripti: CM Bilişim