• BIST 108.700
  • Altın 145,028
  • Dolar 3,4996
  • Euro 4,1230
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 27 °C

Ak Parti, CHP, MHP ve HDP'nin İstanbul Milletvekili adaylarının listeleri

Ak Parti, CHP, MHP ve HDP'nin İstanbul Milletvekili adaylarının listeleri
1 Kasım'da yapılacak milletvekili seçimlerinde Ak Parti, CHP, MHP ve HDP'nin İstanbul 1,2 ve 3'ncü bölge aday listeleri belirlendi.

AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

1 İSMAİL KAHRAMAN

2 MUSTAFA ATAŞ

3 MİHRİMAH BELMA SATIR

4 EROL KAYA

5 AHMET BERAT ÇONKAR

6 BERAT ALBAYRAK

7 İSMET UÇMA

8 METİN KÜLÜNK

9 RAVZA KAVAKCI KAN

10 AZMİ EKİNCİ

11 OSMAN BOYRAZ

12 HASAN TURAN

13 HASAN SERT

14 MEHMET ALİ PULCU

15 HURŞİT YILDIRIM

16 HULUSİ ŞENTÜRK

17 ORHAN BİRDAL

18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

19 HAKKI ŞANLI

20 ERDAL YILMAZ

21 AYŞE KARTAL

22 MUSTAFA DEMİRAL

23 MUSTAFA ÖZMEN

24 HACER AKTÜRK

25 ALİM ERDEMİR

26 COŞKUN KOÇ

27 HASAN EKMEN

28 AYSER SOY

29 MUHAMMET ALİ KUMRU

30 MEHMET HÜSREV

31 RAMAZAN BULUM

AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

1 HAYATİ YAZICI

2 VOLKAN BOZKIR

3 BURHAN KUZU

4 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

6 EKREM ERDEM

7 AZİZ BABUŞCU

8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

9 ŞİRİN ÜNAL

10 FATMA BENLİ

11 HÜSEYİN BÜRGE

12 HAYDAR ALİ YILDIZ

13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

14 MARKAR ESEYAN

15 OKTAY SARAL

16 CEMAL VANLIOĞLU

17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

18 PERİHAN TOĞAY

19 EROL ADAYILMAZ

20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

21 GÜLVER ERDEM

22 MEHMET AKİF KÖSE

23 ÖMER FARUK AYDEMİR

24 BUĞRA BABUR

25 MAHMUT BAYAT

26 EMRE ETE

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

1 MEHMET MEHDİ EKER

2 MUSTAFA ŞENTOP

3 MEHMET DOĞAN KUBAT

4 SERAP YAŞAR

5 FEYZULLAH KIYIKLIK

6 MEHMET MUŞ

7 NUREDDİN NEBATİ

8 MEHMET METİNER

9 HARUN KARACA

10 TÜLAY KAYNARCA

11 MUSTAFA YENEROĞLU

12 ERKAN KANDEMİR

13 HALİS DALKILIÇ

14 MÜRTEZA ZENGİN

15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

16 ABDULLAH BAŞCI

17 YUNUS ERGÜNE

18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

19 AHMET AYDIN

20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

21 ABDULLAH SADIKSOY

22 MÜZEMMİL HEVADPAL

23 RESUL KURT

24 YEŞİL AYTULUM TURUT

25 ZEKİYE ÇAPAN

26 MURAT ÇELİK

27 MEMET EMİN ERTEKİN

28 HASENE ÇAPAR

29 HAŞİM TAŞKIRAN

30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

31 HÜSEYİN KOYUNCU

********************

CHP İSTANBUL 1 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 ŞAFAK PAVEY

2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

3 GÜRSEL TEKİN

4 BARIŞ YARKADAŞ

5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

6 MAHMUT TANAL

7 İLHAN KESİCİ

8 OĞUZ KAAN SALICI

9 ONURSAL ADIGÜZEL

10 ALİ ÖZCAN

11 YAKUP AKKAYA

12 METİN AĞIRMAN

13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

14 CEM HAYDAR BEKTAŞ

15 BİRSEN TURSUN DEMİREL

16 İRFAN KARACAN

17 BERHAN ŞİMŞEK

18 DERYA ŞENTÜRK

19 NECDET SARAÇ

20 HASAN UZUNYAYLA

21 İLKAY ORHAN

22 ERKAN BAŞBOĞA

23 NURETTİN SARIBAL

24 HÜSNİYE KAYA

25 ÖZGEN NAMA

26 SÜLEYMAN GÜZEL

27 İSMAİL ALTAY

28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN

29 HAVANA BAŞARAN

30 UMUT ÇAKIR

31 YELDA GARGUN

CHP İSTANBUL 2 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 SELİNA DOĞAN

2 AYKUT ERDOĞDU

3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

4 DURSUN ÇİÇEK

5 SÜLEYMAN SENCER AYATA

6 GÜLAY YEDEKCİ

7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU

8 DİDEM ENGİN

9 MUSTAFA SARIGÜL

10 ÇETİN SOYSAL

11 MELDA ONUR

12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ

13 CENGİZ ALP

14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

15 GÜL YÜKSEL

16 ZEYNEL ÖZTÜRK

17 İNAN GÜNEY

18 ÖZGÜR KOÇAK

19 GÜVEN KARATAŞ

20 MUSTAFA OZAN ŞER

21 YUSUF ERGÜVEN

22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK

23 FATMA GENÇ

24 FİDAN ASLAN EROĞLU

25 KADİR DEMİRGÖZ

26 HALİT ÖZYURT

CHP İSTANBUL 3 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 BİHLUN TAMAYLIGİL

2 İLHAN CİHANER

3 ENGİN ALTAY

4 ALİ ŞEKER

5 ERDOĞAN TOPRAK

6 EREN ERDEM

7 MEHMET BEKAROĞLU

8 ZEYNEL EMRE

9 SİBEL ÖZDEMİR

10 SEYHAN ERDOĞDU

11 FEVZİ GÜMÜŞ

12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN

13 ALİ ÖZGÜNDÜZ

14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ

15 SÜLEYMAN ÇELEBİ

16 ÇETİN ÇAPAN

17 EFKAN BOLAÇ

18 ÖZGÜR KARABAT

19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

20 ERHAN BOZAN

21 TÜLAY ATEŞ

22 MEHTAP ALBAYRAK

23 RIZA AKPOLAT

24 KEMAL ÇEBİ

25 ŞAHANIM METER

26 TAŞKAN UYSAL

27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU

29 TÜRKAN KEBECİ

30 BAŞAK MERİH ERİÇOK

31 SEDA ÖNDER

********************************

MHP İSTANBUL 1 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1 EDİP SEMİH YALÇIN

2 İZZET ULVİ YÖNTER

3 UYGAR SUPHİ AKTAN

4 AHMET TURGUT

5 SABRİ ŞENEL

6 EKREM DÜZGÜN

7 UMUR ARIKAN

8 ELİF GONCA AKDENİZ

9 DURSUN ÇOLAK

10 ÖMER FARUK EKŞİ

11 ALPER KAAN BORAN

12 ŞEVKET TALHA APUHAN

13 CİHAN TUFAN

14 BAŞAR ÜNAL

15 ARİF TEVETOĞLU

16 LEMAN SÜHEYLA SOYLU

17 AYDIN İŞKUR

18 DİLEK KİRAZ BENİZ

19 KORKUT KUTLUATA

20 SALİH BALAK

21 ASLI ERGÜN

22 CEMAL ACAR

23 KAMER KEMAL ÖZŞIK

24 MUSTAFA YALNIZ

25 YAŞAR KAPUCU

26 HÜLYA AZİMLİ

27 ÜNAL KAYA

28 KENAN CEM TOKAY

29 EMİNE SAADET KARLIBEL

30 BANU DAĞDEVİREN

31 BİLAL SARIYAR

MHP İSTANBUL 2 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ  

1 EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU

2 CELAL ADAN

3 MEHMET KILIÇ

4 MEHMET ASLAN

5 ÖZCAN PEHLİVANLIOĞLU

6 FETİ YILDIZ

7 ALİ DERİNDAĞ

8 BAŞBUĞ PINARBAŞI

9 HAKAN ÖZBAY

10 FÜSUN KAYAN ARDAMAR

11 MUHAMMED EMİN ÖZKURT

12 GÜLRU VARDAR

13 TUĞBA TURGAN

14 GÜRKAN TEOMAN

15 ZEHRA AYLİN ALEMDAR

16 ÖMER ÖKTEN

17 ENDER ÖZTÜRK

18 METİN KILIÇ

19 RIZA EROL

20 SEVGİ VARDARLI İNAL

21 ALAADDİN ULUDAĞ

22 HARUN YILMAZ

23 RAĞIP ARİ

24 MUSTAFA YILMAZ

25 UĞUR ARAS

26 SELÇUK ŞİŞMAN

MHP İSTANBUL 3 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1 ATİLA KAYA

2 İSMAİL FARUK AKSU

3 ARZU ERDEM

4 FUAT ÇAKIROĞLU

5 MEHMET MÜFTÜOĞLU

6 ERDEM KARAKOÇ

7 HAYATİ ARKAZ

8 CELAL KARAPINAR

9 AYŞE BIÇAK

10 AHMET SAVAŞ ÇOLAK

11 DİDEM KARATAŞ

12 BAHATTİN ŞENGÜL

13 SERDAR ÖKTEM

14 HALİT TUNA

15 MERRİN HASİPOĞLU

16 EKREM SARISOY

17 ALİ KARADENİZ

18 ÇETİN ŞAMİLOĞLU

19 MUAMMER RECEP

20 MESUT YILDIRIM

21 FAZLI YURDABAK

22 AKIN AYDIN

23 METİN KARAYAZI

24 BÜNYAMİN ÇİFTÇİ

25 OSMAN NURİ TORAMAN

26 SERAP FUNDA AKYILDIZ

27 UYGAR ORAN ÖZTÜRK

28 YAKUP GÖRENÇ

29 ORHAN CAN

30 AHMET MURAT ARPACI

31 BEKİR SITKI KARAUSTA

************************

HDP İSTANBUL 1 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 SELAHATTİN DEMİRTAŞ

2 HÜDA KAYA

3 TURGUT ÖKER

4 SERPİL KEMALBAY

5 ABDULLAH ALAGÖZ

6 ARİFE ÇINAR

7 ORHAN ATİLLA

8 FERHAT ÖNER

9 HÜLYA AVŞAR

10 MUSA PİROĞLU

11 HALİME YAVUZ

12 MURAT MIHÇI

13 SEVGİ ÖRÜNÇ

14 SEZİN UÇAR

15 MUSTAFA TAŞDELEN

16 KÜBRA MELTEM MOLLAOĞLU

17 BAYRAM YAŞLI

18 BURCU DEMİRBAŞ

19 MUHİTTİN ASLANBOĞA

20 SELDA KARAFAZLI KURŞUN

21 DILŞAD CANBAZ

22 RIZA KARAMAN

23 HÜRRİYET ÖZÇELİK

24 MEHMET SALİH TAŞDEMİR

25 AYŞEGÜL TAŞÇI

26 NURHAN YILDIRIM

27 RUMET SERHAT

28 METİN EROĞLU

29 BİRGÜN ASENA HİZAL

30 AYTEKİN DEMİR

31 ŞADİYE KAÇKAR

HDP İSTANBUL 2 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 CELAL DOĞAN

2 FİLİZ KERESTECİOĞLU

3 SEZAİ TEMELLİ

4 ŞERİFE ERBAY

5 ZAHİT MUTLU

6 NURTEN ERTUĞRUL

7 SAİME OĞUZHAN

8 FIRAT EPÖZDEMİR

9 GÜLSÜM AĞAOĞLU

10 ABDULLAH BARANUĞURLU

11 HÜLYA OSMANAĞAOLU

12 EYÜP GÜNEYSEN

13 BESTE KAPLAN

14 MEHMET SALTOĞLU

15 SELDA ÇELİK

16 SEMRA TÜRK

17 SALİH ŞAHİN

18 MUSA DEĞİRMENCİ

19 FERİDE ELÇİN

20 HADİ BORAL

21 TURHAN ARSLAN

22 MEHMET ERDOĞAN

23 EBRU ÖZDEMİR

24 KURTULUŞ SUNAL

25 ABDULLAH TAYBOĞAN

26 SERVET GÜZEL

HDP İSTANBUL 3 BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 PERVİN BULDAN

2 GARO PAYLAN

3 ERDAL ATAŞ

4 ALİ KENANOĞLU

5 EMİNE BEYZA ÜSTÜN

6 AYŞE BERKTAY

7 ABDULHAKİM DAŞ

8 ŞEFİKA GÜRBÜZ

9 CÜNEYT CANİŞ

10 KADİR TUNÇ

11 SAFİYE AKDAĞ

12 ERKAN METİN

13 ELİF BULUT

14 YAKUP MAVZER

15 SÜLEYMAN TURGUT

16 ZEKİ KORKMAZ

17 MUAZZEZ TÖRE

18 ABDULCELİL ÖZTEKİN

19 CEYLAN YILMAZ

20 ÇETİN YILMAZ

21 SİDAR DUMAN

22 MUSTAFA KIZILKAYA

23 ZEHRA ŞAHİN YEŞİL

24 LEYLA YILDIZ

25 NURAY ÇAKAR

26 KADRİ GÖRGÜ

27 DİLEK SULTAN NAYMAN

28 GÜLSEVER ÇETİN

29 RAMAZAN İLHAN

30 SERVET ERÇIKTI

31 DİCLE AYTUĞ

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 1998 Şişli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 213 32 05 | Haber Scripti: CM Bilişim